Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_lfsg3ubiuk18ejiuef11s1qg50, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Yeni BATMAN Ne Zaman Vizyona Girecek? - Haberi

Yeni BATMAN Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yeni BATMAN Ne Zaman Vizyona Girecek?

Batman Fragmanı Yayımlandı. Film Ne zaman Vizyona Girecek?

Yeni BATMAN serisi THE BATMAN Trailer; Bruce Wayne'in daha çok bir kanun kaçağı olduğu bir neo-noir dedektif hikayesi içeriyor.

Batman fragmanı THE BATMAN Trailer yayımlandı.. DC FanDome'da Robert Pattinson, yeni Batman ve The Batman yazar-yönetmen Matt Reeves, Kara Şövalye'nin yaklaşmakta olan bağımsız yeniden başlatılmasına ilk düzgün bakışı sergiledi. Batman, Pattinson'ın Bruce Wayne'in kukuleta takılmasının ikinci yılında geçiyor ve bu nedenle, Gotham Şehri vatandaşları arasında bu kanunsuzun neyi temsil ettiği konusunda bir korku ve belirsizlik  hakim.

Reeves, The Batman'in Chinatown'a benzeyen bir dedektif hikayesi olduğunu ve Caped Crusader'in yeniden başlatılmasının bize çizgi roman hayranlarının bildiği tam biçimlendirilmiş versiyonlarda olmayan Catwoman ve Penguin'in kökenlerini vereceğini yineledi .

Bruce Wayne / Batman rolündeki Pattinson'a ek olarak, Batman anti-kahraman Selina Kyle / Catwoman rolünde Zoë Kravitz , süper kötü Edward Nashton / Riddler rolünde Paul Dano, Komiser James Gordon rolünde Jeffrey Wright , mafya patronu Carmine Falcone rolünde John Turturro, Gotham bölge savcısı Gil Colson olarak Peter Sarsgaard, Gotham belediye başkanı adayı Bella Reál olarak Jayme Lawson, Bruce'un akıl hocası ve uşağı Alfred Pennyworth olarak Andy Serkis ve süper kötü Oswald Cobblepot / Penguin rolünde Colin Farrell,. Gil Perez-Abraham, Charlie Carver ve Max Carver için açıklanmayan roller var.

Reeves, perde arkasında Mattson Tomlin (Project Power) ile birlikte yazdığı bir senaryo üzerinde çalışıyor. Reeves, Dylan Clark ile birlikte The Batman'da da yapımcıdır. Michael Giacchino, The Batman film müziğini besteliyor,Greig Fraser ise görüntü yönetmenidir. Batman, DC Films ve 6th ve Idaho Productions yapımıdır. Warner Bros. Pictures küresel dağıtımcıdır.

Devam eden koronavirüs pandemisi nedeniyle Mart ayında askıya alınan Londra'da ki çekimlere  Eylül ayı başında yeniden başlanması bekleniyor . Reeves'e göre çekimlerin dörtte birinin yapıldığı bildirildi.

BATMAN NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Salgın nedeniyle Batman, orijinal Haziran 2021 çıkış tarihinden itibaren üç aydan fazla bir süre ileri bir tarihe çekildi.

The Batman; 2021 yılının Ekim ayında   dünya çapında sinemalarda vizyona gireceği planlanmıştır.

Neo-noir Nedir?

Kelimenin neo kısmı Yunanca, noir kısmı ise Fransızcadan gelmektedir.

Yunanca neo yeni anlamına, Fransızca noir ise kara anlamına gelmektedir.

1940-1950 yıllarında çekilen ve kara film olarak adlandırılan filmlere; yenilenen konular, görsel içerikler, dijital efektler gibi unsurların eklenmesi ile yeni bir türün ortaya çıkmasına neo-noir deniyor.

THE BATMAN Trailer Fragmanı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Warning: Unknown: open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_lfsg3ubiuk18ejiuef11s1qg50, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php56/var/lib/php/session) in Unknown on line 0