Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_p976r8hi6uh2rfbemp6v9ra3v5, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Üniversite öğrencilerinden anlamı yardım - Haberi

Üniversite öğrencilerinden anlamı yardım

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde yaşayan yaşlı kadının evine hırsız girmişti.

Üniversite öğrencilerinden anlamı yardım

Görme engelli kadın evinde bulunan para ve mutfak eşyaların çalınmasıyla zor zamanlar geçiriyordu. Bu haberi duyan İstanbul İstinya Üniversite öğrencileri, 83 yaşındaki görme engelli Naciye Dikmen’in evine ziyarette bulundu. Ziyaret esnasında eve öğrenciler tarafından götürülen gıda ve mutfak eşyası Naciye Dikmen sevinçle karşıladı.

İstinye Üniversitesi İdari Personeli Gülsemin Topal, gazetecilere yaptığı açıklamada, öğrencilerin görme engeli kadının haberini görüp etkilendiklerini ve kadının mağduriyetini gidermek için kendisine ulaştıklarını söyledi.

Topal, herkesin mağdur olan kadına karşı duyarlı olması gerektiğini belirterek, "Biz de üniversite olarak elimizden geldiğince ramazan paketlerimiz ile birlikte biraz destek olmak istedik. En azından bir süre idare edeceğini düşündük.Yine biz her zaman bu teyzemizin yanında olacağız. Desteklerimize devam edeceğiz. Birçok kurum ve kuruluşlardan da destekleri bekliyoruz. Şu an burada olmaktan çok mutluyuz. Yine geleceğiz. Daha kalabalık geleceğiz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER