Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_ur3716etabs08hr1pq525hmf74, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Tatilcilerin Sülüklü Göl Fırsatı - Haberi

Tatilcilerin Sülüklü Göl Fırsatı

Kış olmasıyla birlikte ülkenin dört bir tarafında ayrı güzellikler yaşandı. Karın yağmasıyla eşsiz doğa manzaraları şehirlerde kendini gösterdi.

Tatilcilerin Sülüklü Göl Fırsatı

Bolu’da yer alan Sülüklü Göl, günübirlik tatil yapmak isteyenler iyi bir alternatif oldu. Doğal güzellikleri ve eşsiz manzarasıyla Sülüklü Göl’ü hafta sonu ziyaretçi akınına uğradı. Doğası bozulmayan nadir mekanlardan biri olan göl, başta İstanbul olmak üzere, Ankara Sakarya, Kocaeli ve Yalova illerinden vatandaşları ağırladı.

Bolu’nun Mudurnu İlçesi Taşvansuyu köyünde yer alan gölün en büyük özelliği konumunun çevre illere de yakın olması. Günü birlikçi tatilciler için iyi bir uğrak noktası. Sülüklü Göl’ü genellikle vatandaşlar tarafından hafta sonu tercih edilmektedir.

suluklu gol sakarya adapazari nasil gidilir

Göle Sakarya ilinden de gelenler çok. Erhan Durmaz adlı vatandaş da bunlarda biri. Gölde bulunan muhabire de yaşadığı duyguları paylaştı. Durmaz, ‘’Her hafta bir başka bölgede böyle etkinlikler yaparak eğlenebiliyoruz. Kendimiz şambrel getiriyoruz ve kayda kayıyoruz. Ateş yakıp karın keyfini çıkarıyoruz. Eğleniyoruz ve herkes mutlu oluyor.’’ dedi.

Sülükle Göle Nasıl Gidilir?

Adapazarı Sülüklü Göl arası yaklaşık 64,2 km.

Ortalama bir hızla 1 saat 15 dakika civarı sürüyor

Yol Tarifi

Sakarya dan sapanca istikametine devam ediniz.

Ardından  Ankara-Akyazı istikametinde E80 kara yolunu takip ediniz.

Bir süre sonra Adapazarı Mudurnu D140 kara yolu Akyazı, Kuzuluk istikametine dönünüz.

Kuzuluk-Haydarlar-Çamyurduna doğru devam ediniz.

Çamyurdu mevkisine geldiğinizde tabelaları takip ederek Sülüklü Göl İstikametine dönünüz.

suluklu gol sakarya adapazari nasil gidilir

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2020, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER