Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_80ub3sdeu5uvh6opfgd3osmtc1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
PUBG Mobil Arctic Modu Yeni Güncelleme - Haberi

PUBG Mobil Arctic Modu Yeni Güncelleme

PUBG Mobil popülaritesi artmaya devam ederken, Tencet T , işleri taze ve ilginç tutmak için yeni özellikler ve oyun modları ekliyor.

PUBG Mobil Arctic Modu Yeni Güncelleme

PUBG Mobil Arctic Modu İlk İzlenimler

PUBG Mobil popülaritesi artmaya devam ederken, Tencet T , işleri taze ve ilginç tutmak için yeni özellikler ve oyun modları ekliyor. Sadece son zamanlarda, 0.17.0 sürümü ile büyük bir güncelleme başlattı ve yeni özelliklerden biri henüz yeni başlayan bir Arktik Mod. Yeni mod, yeni oyun mekaniği ve hayatta kalma unsurları eklediğinden, oyuncular diğer takımlarla savaşırken kar fırtınasından kurtulmak zorunda bile.

Pubg Mobile Son Güncellemesi İle Gelen 'Kutup Moduna' Detaylı ...PUBG Mobil Arctic Modu İlk İzlenimler  PUBG Mobil popülaritesi artmaya devam ederken, Tencet T , işleri taze ve ilginç tutmak için yeni özellikler ve oyun modları ekliyor. Sadece son zamanlarda, 0.17.0 sürümü ile büyük bir güncelleme başlattı ve yeni özelliklerden biri henüz yeni başlayan bir Arktik Mod. Yeni mod, yeni oyun mekaniği ve hayatta kalma unsurları eklediğinden, oyuncular diğer takımlarla savaşırken kar fırtınasından kurtulmak zorunda bile.

Yeni Arktik Modu 16 Nisan’da yayına girdi ve oyun içinde ücretsiz bir güncelleme. Birkaç saattir deniyoruz ve işte ilk izlenimlerimiz.

PUBG Mobile'daYeni Arctic Modu Nasıl Alabiliriz?

Arctic Modu almak için, 23 Şubat'ta piyasaya sürülen 0.17.0 olan PUBG Mobile'ın en son sürümünü oynadığınızdan emin olun. Eğer oyun yüklü değilse, o zaman Google Play Store’gidin veya Apple App Store’u ve indirin.

Oyunu başlattığınızda, oyunun ana ekranının sol tarafında yeni mod için küçük bir açılır pencere görmelisiniz. Yapmamanız durumunda, 'Başlat' düğmesinin altındaki haritaya dokunmanız, EvoGround bölümüne gitmeniz ve 'PlayLab' alt menüsünde otomatik olarak ilk seçilebilir seçenek olarak Arktik Moduna sahip olmanız gerekir (önceden 'Vikendi' haritasını indirdi).

Yeni Mekanik Nasıl Çalışır?

Kuzey Kutbu Modu karla kaplı Vikendi ortamında gerçekleşir, ancak atmak için yeni kaynaklar ve başa çıkmak için aralıklı bir kar fırtınası vardır. Bu mod sadece dört kişilik bir takımla oynanabilir ve maç başına hala 100 oyuncunuz olacak. Bunu bir bükülme ile 'Klasik' bir maç olarak düşünün.

PUBG Mobil popülaritesi artmaya devam ederken, Tencet T , işleri taze ve ilginç tutmak için yeni özellikler ve oyun modları ekliyor.

Fark edeceğiniz ilk şey, sağlık çubuğunuzun yanında yeni bir sıcaklık göstergesi. Blizzard vurduğunda buna dikkat etmelisin. Karlı bir yüzeydeyken de bir snowboard hizmetiniz var. 'Kayak' seçeneğine hızlıca dokunmak, yürüyüş yapmak yerine snowboard yapmanızı sağlar, bu da eğlencelidir. Kontroller oyunda bir araç sürmeye benzer. Arazinin etrafına dağılmış kar bisikletleri gibi daha hızlı dolaşmak için kullanabileceğiniz bazı araçlar da var.

PUBG Mobil popülaritesi artmaya devam ederken, Tencet T , işleri taze ve ilginç tutmak için yeni özellikler ve oyun modları ekliyor.

Adaya ilk düştüğünüzde, silah, cephane ve sağlık paketleri toplamanın yanı sıra, dallar, ısıtıcılar ve ısınma paketleri gibi şeyleri de göz önünde bulundurmak isteyeceksiniz. Bunlar genellikle evlerin içindeki küçük kazıklarda bulunur. Oluşturduğunuz şenlik ateşinin süresini uzatmak için birçok dalda stok yapmak isteyeceksiniz. Ayrıca etrafında dolaşan tavuklar bulacaksınız, bazıları ormanlara rastgele dağılmış, aynı zamanda birçok ev de var. Daha sonra oyun içi 'tavuk yemeği' için onları öldürebilir ve çiğ eti toplayabilirsiniz.

Kar fırtınası gelmeden önce, bir sığınak bulmak için 30 saniyelik bir uyarı ilanı alırsınız. Vurulduktan sonra, vücut ısınız düşmeye başlar, bu da küçük termometre ile gösterilir. Turuncuya dönüşmeye başladığı anda, sağlığınız oyun alanının çevresinin dışına çıkmanızdan çok daha hızlı bir şekilde azalmaya başlar. Normalde her biri birkaç dakika süren bir maç boyunca genellikle iki veya üç blizzard fark ettik.

PUBG Mobil popülaritesi artmaya devam ederken, Tencet T , işleri taze ve ilginç tutmak için yeni özellikler ve oyun modları ekliyor.

Ekranda açılan bir kısayol seçeneğiyle şenlik ateşi başlatabilir veya sırt çantanızı açıp oradan seçeneği belirleyebilirsiniz. Bir şenlik ateşine başladıktan sonra yangının devam etmesini sağlamak için dallar eklemeye devam edebilirsiniz. Şenlik ateşinin üzerindeki küçük bir zamanlayıcı, ölmeden önce ne kadar zaman kaldığını bilmenizi sağlar. Herhangi bir tavuk eti varsa, ateşte pişirebilir ve daha sonra tüketmek için kavrulmuş tavuğa dönüştürebilirsiniz. Ayrıca takım arkadaşlarınızın kavrulmuş tavuğu toplamasına izin verebilirsiniz.

Isıtıcı, kendinizi ve takım arkadaşlarınızı sıcak tutmak için çok kullanışlıdır. Aynı zamanda silahlar ve cephane gibi evlerde de bulunur. Kullanımda, çevrenizde geniş bir ısı çemberi oluşturur, böylece siz ve takım arkadaşlarınız, kar fırtınasına rağmen, donmadan ölmeden bir evden diğerine geçebilirsiniz. Bir drone bulursanız, bölgeyi keşfe çıkmak ve komşu evlerde düşmanları tespit etmek için kullanabilirsiniz. Drone'nun gücü sınırlıdır, bu yüzden akıllıca kullandığınızdan emin olun. İşiniz bittiğinde, geri çağırabilir ve daha sonra kullanabilirsiniz. Uçağı uçururken saldırılara karşı savunmasız olduğunuzu aklınızda bulundurun, bu yüzden bunu sadece birisini sırtınızı izliyorsa yapmak en iyisidir.

PUBG Mobil Arktik Modunda birkaç hata olduğunu fark ettik, örneğin tavukların hareketi zaman zaman düzensiz olabilir ve onları öldürmeyi zorlaştırır. Oyuncuların tek bir tavuğa çarpmadan önce mermilerin tüm kliplerini boşalttığını fark ettik. Ayrıca, açık havada olması gereken çalılar gibi bazı dünya unsurları, bazı evlerin içinde işlenir.

PUBG Mobile, 16 Nisan'da Kış Temalı Yeni Bir Oyun Modu Ekleyecek ...PUBG Mobil Arktik Modunda birkaç hata olduğunu fark ettik, örneğin tavukların hareketi zaman zaman düzensiz olabilir ve onları öldürmeyi zorlaştırır. Oyuncuların tek bir tavuğa çarpmadan önce mermilerin tüm kliplerini boşalttığını fark ettik. Ayrıca, açık havada olması gereken çalılar gibi bazı dünya unsurları, bazı evlerin içinde işlenir.

Klasik Vikendi haritasından daha eğlenceli mi?

Ekip çalışması, PUBG Mobile'da Arctic Mode'dan daha önemli olmamıştı ve en iyi arkadaşlarla oynanıyor. Haberleşme de burada önemli, çünkü kar fırtınası sırasında, bazı takım arkadaşlarının ateşi tutmaya odaklanması en iyisi, diğerleri ise bölgeyi bir drone ile keşfe çıkmak veya herhangi bir gelen saldırı için uyanık kalmak.

Klasik haritalardan daha fazla zorluk arıyorsanız, o zaman evet, Arctic Mode kesinlikle çok eğlenceli. Kar fırtınası sırasında kamp yapmak zaman zaman bir angarya olabilir, çünkü geçmesini beklemek dışında yapılacak çok şey yoktur. Ancak, bu aynı zamanda diğer oyunculara sürpriz bir saldırı planlama fırsatı da sağlar.

NEW MAP VENEZIA ! ALL DETAILS REVEALED ! PUBG MOBILE - YouTubeEkip çalışması, PUBG Mobile'da Arctic Mode'dan daha önemli olmamıştı ve en iyi arkadaşlarla oynanıyor. Haberleşme de burada önemli, çünkü kar fırtınası sırasında, bazı takım arkadaşlarının ateşi tutmaya odaklanması en iyisi, diğerleri ise bölgeyi bir drone ile keşfe çıkmak veya herhangi bir gelen saldırı için uyanık kalmak.  Klasik haritalardan daha fazla zorluk arıyorsanız, o zaman evet, Arctic Mode kesinlikle çok eğlenceli. Kar fırtınası sırasında kamp yapmak zaman zaman bir angarya olabilir, çünkü geçmesini beklemek dışında yapılacak çok şey yoktur. Ancak, bu aynı zamanda diğer oyunculara sürpriz bir saldırı planlama fırsatı da sağlar.

Kar fırtınası sırasında yanan her şenlik ateşi harita üzerinde görünür, bu da diğer oyuncuların nerelerde toplandığını tespit edebileceğiniz anlamına gelir. İşleri düzgün bir şekilde planlarsanız, ekibiniz en az beklediklerinde başkalarına güzel bir pusu kurabilir. Ancak, kar fırtınası sırasında hiçbir şey yapmadan oturacaksanız, klasik oyundan farklı bir şey yok.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2020, 22:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER