Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_unnsp5bblbh6klkevme428oh11, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
KENDİ YOLUMDA VİZYONA GİRİYOR - Haberi

KENDİ YOLUMDA VİZYONA GİRİYOR

Merakla beklenen Gökhan Oğuz namı değer Athena Gökhan'nın yeni bir projesi Kendi Yolumda seyirci ile buluşuyor.

KENDİ YOLUMDA VİZYONA GİRİYOR

Tramvay, O Şimdi Asker ve O Şimdi Mahkum filmlerinde beyaz perde ile buluşan Athena Gökhan;  başrolünü oynadığı komedi dram türü olan Kendi Yolumda filmi ile tekrar seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

O Şimdi Asker ve Tramvay'dan sonra bu kez başrolünde yer aldığı Kendi Yolumda filmi ile seyirci karşısına çıkıyor.  

Ali Kobanbay’ın seneryasunu kaleme aldığı filmin yönetmeni ise Ömer Faruk Sorak. Bilindiği gibi Sorak, VİZONTELE, GORA, SINAV, YAHŞİ BATI gibi gişe başarısı yapmış filmlerin yönetmeni.

Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Kendi Yolumda da; Aramızda Kalsın, Yapak Dökümü ve Ufak Tefek Cinayet dizilerinden tanıdığımız Gökçe Bahadır yer alıyor. Organize İşler ve Yalan Dünya yapımlarının başarılı oyuncusu Okan Çabalar da oyuncular arasında yerini alıyor.

Diğer Oyuncular ise; Erkan Can, Suzan Aksoy, Muhammed Cangören, Özkan Ayalp, Tamer Levent, Hakan Özoğuz, Ferit Aktuğ, Tuncer Salman.

Asıl süpriz isim ise Çağatay ARAS. Evet pek çoğumuzuın bu da kim dediğini hissedebiliyorum.

Çağatay ARAS Kim?

1988 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Çağatay ARAS henüz 2 günlük olduğunda down sendurumu teşhisi konuyor. Aile çocuklarının gelişimi için her türlü çabayı gösteriyor ve babası Çağatay beş yaşına geldiğinde eline saz veriyor ve onu yetiştirmeye başlıyor. Ritim duygusu gelişmiş ve duyduğu sesleri kolay algılama kabiliyetine sahip Çağatay bu müzik aletine aşık oluyor. Onunla yatıp kalkıyor.

Abisi Suphi Aras bu arada konservatuarı bitiriyor ve kardeşi ile yakinen ilgileniyor.

Bir süre sonra   Çağatay ARAS abisi ile konser vermeye başlıyor. 32 yaşına gelen saz sanatçısı Çağatay ARAS, Kendi Yolumda filminde rol alarak hayat yolunda yeni bir sayfa açmış oluyor.

  Kendi Yolumda Filmin Konusu;

Gökhan Özoğuz, Athena Grubu ile Adana’ya konser vermeye gider. Arabası arızalanan Athena Gökhan bir tamirciye giderek çözüm bulacağını düşünür. Kader tamircide Gökhanın karşısına müzik sevdası ile yanıp tutuşan çırak Ömer Ali’yi çıkartır.  

Ömer yaptığı besteleri ve çalışmaları gösterir. Athena Gökhan müziğe bu derece aşık olan Ömer’e  kararlı olmasını, umudunu yitirmemesini ve çalışmalarına devam etmesi tavsiyesinde bulunur.

Çırak Ömer bunun üzerine Athena Gökhana dönerek “Sen de benimki gibi bir ortamda doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” diyerek bir soru yöneltir.

Athena Gökhan böyle bir cevap ile karşılaşmayı beklemez ancak çok etkilenir. Yorgun olan Athena Gökhan tamircide uykuya dalar ve bu sorunun cevabını rüyasında Ömer Ali gibi bir tamirci çırağı olarak aramaya başlar.

Film Ne Zaman Vizyona Girecek?

2019 yılının son aylarında Adana da çekimleri yapılan ve tamamlanan filmin ilk gösterimi Mart 2020 olarak belirlenir. Ancak pandemi dolayısıyla ertelenir.

Filmin Vizyona Ekim 2020 de girmesi planlanmıştır.

Bu filmi kaçırmamanız dileğiyle, iyi seyirler.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2020, 13:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER