Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_g735binmqfaq4kesjg81i0scr7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
SİNEMANYAK - TOM CRUISE ve ELON MUSK UZAYDA FİLM ÇEKMEYİ PLANLIYOR

TOM CRUISE ve ELON MUSK UZAYDA FİLM ÇEKMEYİ PLANLIYOR

ÇILGIN PROJE

TOM CRUISE,  ELON MUSK VE NASA UZAYDA FİLM ÇEKMEYİ PLANLIYOR

ÇILGIN PROJE  TOM CRUISE ve ELON MUSK UZAYDA FİLM ÇEKMEYİ PLANLIYOR

Evet başlığı yanlış okumadınız. Uzayda çekilmesi planlanan bu ilk filmin projesini geliştiren Elon Musk teklifi Tom Cruise’ye götürdü.

Kendisi  gibi çılgın olan ve çekimlerde genel olarak dublör kullanmayan, bu sebeple Görevimiz Tehlike-6 çekimlerinde bir sahnede bacağını kıran başarılı aktör Tom Cruise teklifi kabul etti.

Görevimiz Tehlike 6 Türkiye İçin Vizyon Tarihini Aldı! - Haberler ...uzay proje film

Bunun üzerine ikili resmi bir açıklamada bulundu.  Açıklamada uzayda bir film çekileceği, NASA’nn da desteğinin alındığı, baş rolü Tom Cruise’nin oynayacağı” belirtildi.

Özellikle SpaceX’in sahibi Elon Mask NASA ile olan uzay programları kapsamında ki yakın ilişkileri nedeniyle böyle bir proje NASA’nın da destek olduğu tahmin ediliyor.

Bilindiği gibi Tom Cruise 57 yaşında ve tehlike, macera filmlerinin aranan başarılı bir yüzü. Uzay da bu filmin çekilmesi onun uzaya olan hayalini belki gerçekleştirmesini sağlayacak.

Yaklaşık 20 yıl önce Görevimiz Tehlike serisinin 2 nci filmi çekilirken yönetmen koltuğunda ki James Cameron’un Ruslarla ortak bir  uzay belgeselinin çekimi için Tom Cruise teklif götürdü. Aktör bunu kabul etti. Ancak proje gerçekleşmedi ve uzaya gidilemedi.

Şimdi ise yeni bir macera ve yarım kalan uzay hayali için Tom Cruise ve Elon Mask kolları sıvadı.

FİLMİN KONUSU, YÖNETMENİ VE DİĞER OYUNCULAR

Film görevimiz tehlike serisinin devamı niteliğinde olmayacak ve stüdyoları kullanılmayacak. Aksiyon ve macera konulu olacağı düşünülüyor.  

Ancak yönetmen ve diğer oyuncular hakkında henüz karar verilmediği biliniyor.

Bu film projesi gerçekleşir ise uzayda çekilecek ilk film olma özelliğini taşıyacak.

Tom Cruise’nin beklide meslek hayatında ki en heyecan verici filmi olacak. Sosyal medyada haberin duyulması ile beraber hayranları da filmi merak eder oldu ve bol bol yorumlar yapmaya başladı,

YORUM EKLE