Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_p4dbp8h2ga5phl4867idf9mjn3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Xiaomi Mi Band 5 Tasarımı Sızdırıldı! - Haberi

Xiaomi Mi Band 5 Tasarımı Sızdırıldı!

Xiaomi’nin en çok satan ürünlerinden birisi olan Mi Band serisi akıllı bileklikleri uygun fiyatına rağmen sunduğu özellikler ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Xiaomi Mi Band 5 Tasarımı Sızdırıldı!

Mi Band 5’e ait olduğu iddia edilen üç görüntü sızdırıldı. Bazı kaynaklar SlashLeaks tarafından paylaşılan bu görüntülerin gerçek olmadığını iddia ediyor. Görüntülerde cihazın önceki modellere kıyasla daha dar çerçevelere sahip olduğu görülüyor. 

Ekran kasa oranı artırılırken, alt kısımda yer alan dokunmatik tuş ekranın içerisine yerleştirilmiş durumda. Hali hazırda piyasada olan Mi Band 4’te 0.95 inç büyüklüğünde bir ekran yer alıyor. Bu yeni modelin ise 1.2 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olduğu dile getiriliyor.

Mi Band 5’in dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara NFC desteği ile sunması bekleniyor yani sadece Çin ile sınırlı olmayacak. Henüz resmi bir çıkış tarihi veya fiyat etiketi olmamasına rağmen, Haziran ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2020, 23:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER