Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_bl07mpp9fcdcldn4421tglvbq1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Ücretsiz Website Nasıl Açılır ? - Haberi

Ücretsiz Website Nasıl Açılır ?

Günümüzde teknoloji ile beraber büyük ihtiyaç haline gelen websitelerin , Yeni bir işletme için bütçenizi zorlamadan nasıl bir website sahibi olabiliceğinizi buyrun beraber inceleyelim.

Ücretsiz Website Nasıl Açılır ?

Web siteleri her anlamda ülkemizde işletmeler başta olmak üzere her mecrada işi kolaylaştıran ve de ticaret anlamından adeta sosyal bir market olarak önümüze çıkmaktadır. Nitekim her halükarda web sitesi açmak günümüz koşullarında kategoriden kategoriye değişerek minimum 500 TL’ den başlamaktadır. Ne var ki bu masraflardan öte, her şey dahil paketi de daha ucuz fiyatlara da alınabilir. Zira Ücretsiz Web Sitesi Açmak, bu olasılıklar düşünüldüğünde akla gayet mantıklı gelmektedir.

 Her insan web sitelerden oldukça fazla kazanabilir. Özellikle ücretsiz web site açan bireyler bu konuda epeyce araştırmalar ile dikkat çekmektedir. Web siteden para kazanmadan önce dilerseniz ücretsiz web site açmak sorusuna cevap verelim. Öncelikle google şirketi ülkemizde birçok sosyal anlamda hayatımızı kolaylaştıran adımlar atmıştır. Nitekim Blogger ile ücretsiz web site açmak olasılığını da oldukça yükseltmiştir. Ücretsiz web site açmak için, ilk önce yapılması gereken hususlar vardır. Peki hususlar nelerdir? Dilerseniz madde madde ücretsiz Web Site açma yollarını saptayalım.

ucretsiz-website

 •Öncelikle Google aracılığı ile ücretsiz web site açmak için bir Google hesabı edinmek gerekmektedir. Bundan sonra da Blogger adlı siteye girip burada belirtilen işlemler yapılabilir.

 •Blogger, birçok anlamda ücretsiz web site gibi masraflı bir yazılım aracını ücretsiz hale getirebilmektedir. Nitekim buradan Google hesabı açmak oldukça kolaydır ki ücretsiz olarak açılacak web site buradan açılacaktır.

 •Blogger hesabından web site aç bölümü seçilir ve sonra ilgili bilgiler adımlar dahilinde yazılır. Dolayısıyla da yüzeysel olarak bir web sitesi açılmış olur. Ne var ki buradan orijinal web sitesinden farklı olarak tek bir fark vardır. Bu fark da web site yer adıdır. Nitekim Blogger’ dan web site açmak; blogger.com uzantılı bir yer adına sahip olmaktır.

 Zira bu konuda ucuz bir şekilde Web Sitesi yer adı gerekli mercilerden alınabilir.

 Ucuz Alan Adı Almak

godady-alan-adi

Alan adı ya da bir diğer ismi ile yer uzantısı web sitelerin ana kaynağını oluşturur. Nitekim buna sahip olmak özellikle web sitelerin yönlendirme noktasında ana noktasını oluşturur. Bu alanda özellikle ücretsiz olarak yer uzantıları bulunabilmektedir. Bu anlamda web sitelerden kazanç elde edebilmek için .com ya da .org uzantısı gibi farklılaşan site yer adları alabilmek gerekmektedir. Zira birçok alanda hosting hizmeti ile birlikte paket olarak bu gibi hizmetler verilmektedir. Üstelik yıllık ya da aylık olarak satın alınabilir. Bu anlamda her halükarda yer uzantısı satın alınabildiği buradan kazanç elde ederek bu parayı çıkarmak da mümkündür.

 Goodady adlı hosting ve yer adı satıcı sitesi bu anlamda başı çekmektedir. Nitekim buradan ilk üyelik ile yapılan hosting ve yer adı alımı bir yıllık özel fiyatı ile satılmaktadır. Zira burada banka havalesi başta olmak üzere birçok ödeme yöntemi bulunur.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 14:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
teknomanyak
teknomanyak - 2 yıl Önce

güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık

SIRADAKİ HABER