Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_6ps9hv2g94iee1cv01p9v44c04, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Merakla Beklenen Yeni Golf GTD'ın Özellikleri Paylaşıldı - Haberi

Merakla Beklenen Yeni Golf GTD'ın Özellikleri Paylaşıldı

Dizel Araçlar Arasında ' Dünyanın En Temiz İçten Yanmalı Motoru ' Hedefi Konusunda İddaalı Gelen Golf , Beklentileri Karşılayacak Gibi Duruyor.

Merakla Beklenen Yeni Golf GTD'ın Özellikleri Paylaşıldı

Alman Otomotiv devi Volkswagen, geçtiğimiz yılın sonunda görücüye çıkarttığı sekizinci nesil Volkswagen Golf’ün performanslı seçenekleriyle alakalı paylaşımlarına devam ediyor. Son olarak  2020 Golf GTD’nin ipucu görseli paylaşıldı ve aracın Cenevre Otomobil Fuarında görücüye çıkacağı takipçileriyle paylaşıldı.

golf-gtdi-yeni

Volkswagen'den yapılan açıklamaya  göre 2020 Golf GTD’daki dizel ünite, bir Golf’ün sahip olduğu şimdiye kadar üretilen en güçlü ve en temiz TDI motor olacak. Aynı zamanda Bununla da yetinmeyen Volkswagen, söz konusu bu motorun aynı zamanda “dünyanın en temiz içten yanmalı motorlarından biri” olduğu iddaasınıda devam ettiriyor.

2020 Volkswagen GTD’nin teknik özellikleriyle  alakalı henüz resmi bir açıklama gelmedi. Fakat geçtiğimiz günlerde performanslı Golf modellerinin güç çıkışlarını gösterdiği iddia edilen bir görsel sızdırılmıştı. Söz konusu görseli doğru kabul edersek, 2020 Golf GTD’nin ortalama 200 beygir güç üretilmesi öngörülmektedir. Bu da benzerlerine kıyasla 16 beygirlik bir güç artışı demektir. 

Otomobilin , 2020 Cenevre Otomobil Fuarındaki Tanıtımını Bizlerde Sizin Gibi Sabırsızlıkla Bekliyor Olacağız. Yeni Golf İle İlgili Gelişmeler İçin Bizi Takip Etmeyi Unutmayın. 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2020, 23:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Araba sevdası
Araba sevdası - 2 yıl Önce

Sabırsızlıkla bekliyoruz. Volkswagen dizele geri dönüş yaptı heralde.

SIRADAKİ HABER