Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_qs9phkk01p371q792ir2g4uud0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Google'ın Amiral Gemisi Pixel 4a Resmen Geliyor - Haberi

Google'ın Amiral Gemisi Pixel 4a Resmen Geliyor

Google'ın Pixel 4 serisinin ardından beklenen yeni geçiş telefonları Pixel 4a ilk kez çalışırken görüntülendi.

Google'ın Amiral Gemisi Pixel 4a Resmen Geliyor

Google Pixel 4'ün satışa çıkartılması ile birlikte Google büyük beklentiler içine girmiş; malesef Pixel 4 satış rakamları beklentinin oldukça altında kalmıştı. Şirket, şimdi de Google Pixel 3'ten sonra yaptığı gibi yeni bir 'a' serisini ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Google Pixel 4a adını taşıması beklenen yeni telefonun ilk görüntüsüde sızdırıldı. Telefonun ön yüz tasarımının net bir şekilde görüldüğü fotoğrafta cihazın ekrana gömülü ön kamera kullandığı dikkat çekiyor.

Google Pixel 4a, Snapdragon 710 işlemcisinden güç alacak. Kamera tarafında ise Google Pixel 4 serisi ile benzer sonuçlar elde edeceği tahmin ediliyor. Pixel 3a da orta segment bir telefon modeli olsa da kamera tarafında çoğu amiral gemisi ile benzer sonuçlar vermeyi başarıyordu.

Mayıs ayında gerçekleştirilmesi planlanan; ancak koronavirüs nedeniyle iptal edilen Google i/o etkinliğinde tanıtılması beklenen telefon için şirketin ayrıca bir etkinlik düzenlemesi bekleniyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 23:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER