Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_kt9o2f94u83mnd0md79mihphb2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Beklenen Oldu ! Xiaomi Bulaşık Makinası Resmen Tanıtıldı - Haberi

Beklenen Oldu ! Xiaomi Bulaşık Makinası Resmen Tanıtıldı

Son yıllarda ciddi bir ivme kazanan Xiaomi , Yeni nesil bulaşık makinası ile karışımıza çıkıyor.

Beklenen Oldu ! Xiaomi Bulaşık Makinası Resmen Tanıtıldı

Akıllı telefon sektöründe ivmelenen Xiaomi ,  hayatımızın birçok alanı için faydalı ürünler ortaya çıkartmaya devam ederken , bu kez mutfağa girdi. Xiaomi Temizleme Kabini olarak isimlendirilen ürün, bulaşıkları sterilize etmekte kullanıcılara yardımcı olacak. Xiaomi bulaşık makinesi, sahip olduğu 75 dereceye ulaşabilen entegre ısıtma sistemi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Xiaomi bulaşık makinesi olası bir virüs için korunmaya birebir 

Bulaşık makinesinin sade görüntüsü ile dikkat çekiyor. Ürünün temel çalışma prensibine yemekleri ultraviyole radyasyon ile sterilize ettiğini söyleyebiliriz. Kullanıcılara kolaylık sağlamak için marka, cihazı kontrol etmek adına özel bir ünite tasarladı. Ayrıca suyun dışarıya akabileceği bir tepsi bölümünü de unutmadı. Ürün olası bir virüsten korunmak için kullanışlı olabilir.

Yetkililere göre, ürünün kapasitesi altı kişilik yemek takımını sterilize edecek şekilde ayarlanmış ve buna göre tasarlanmış. Bulaşık makinesinin fiyat etiketi ise 86 dolar belirlendi. Ürünün ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2020, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER