Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_95lit625esqrh2f8rr6c3skkt0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Apple , İki Yeni İphone 9 Modelini Satışa Sunabilir - Haberi

Apple , İki Yeni İphone 9 Modelini Satışa Sunabilir

İOS 14'ün kodlarını inceleyen uzmanlar, iPhone 9'un yanında bir de iPhone 9 Plus'ın satışa çıkacağını ortaya çıkardı.

Apple , İki Yeni İphone 9 Modelini Satışa Sunabilir

Apple'ın daha küçük ekranlı ve ucuz bir iPhone üretme hayali, iPhone 9 ile gerçek oluyor. Özellikle, son dönemdeki satışlarının bir hayli düşmesiyle tekrar çıkışa geçmek isteyen AppleiPhone 9 modelini daha ucuz tutarak, satışları artırmayı planlıyor.

iPhone 9, her ne kadar güçlü özelliklere sahip olsa da tasarım olarak iPHONE 8'e benzeyecek. iPhone 11 modellerinde kullanılan A13 işlemcisinden gücünü alacak iPhone 9 modelinin, 3GB RAM kapasitesine sahip olması bekleniyor. 4.7 inçlik bir LCD ekranla karşımıza çıkması beklenen telefonun arka tarafında ise tek bir kamera yer alacak.

iPHONE 9 PLUS ORTAYA ÇIKTI

Şimdiye kadar Apple'ın yalnızca tek bir iPhone 9 modeli satışa çıkaracağı söyleniyordu. Ancak iOS 14'ün kodlarını inceleyen uzmanlar, iPhone 9 Plus'ın da varlığını keşfetti.

Yine A13 işlemcisinden güç alacak iPhone 9 Plus'ın, iPhone 8 Plus gibi 5,5 inçlik bir ekranla kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Ancak telefonun diğer özellikleri şu an için bilinmiyor.

Her ne kadar telefonların donanımı yeni olsa da görünüş olarak iPhone 8 serisine benzeyecek iPhone 9 modelleri, kullanıcılara yenilenmiş bir telefon deneyimi yaşatacak.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 00:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER