Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_iv9sq11qgsib5t5vghfgd4sou7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Apple Airpods 3 Yeni Nesil Kulaklığa Dair Bilgiler Gelmeye Başladı - Haberi

Apple Airpods 3 Yeni Nesil Kulaklığa Dair Bilgiler Gelmeye Başladı

Akıllı telefon üreticileri bir süredir kablosuz kulaklık piyasasında pazar payını artırmak için yeni çalışmalar yapıyor. Apple, AirPods 3 özellikleri ile daha fazla kullanıcıya hitap etmeyi planlıyor.

Apple Airpods 3 Yeni Nesil Kulaklığa Dair Bilgiler Gelmeye Başladı

AirPods 3 Özellikleri Ve Fiyatı Şaşırtabilir

Apple AirPods Pro modeli 2019 yılında piyasaya sürülmüştü. Bazı kaynaklar bu yıl AirPods 3 modelinin tanıtılacağı ile ilgili iddialarda bulundu. Şirket, 2016 yılında satışa çıkardığı ilk AirPods modelinden itibaren kablosuz kulaklık piyasasında büyük bir pazar payına sahip oldu.

Bu sebepten dolayı da Apple, yeni teknolojiler ekleyerek ve ses kalitesini artırarak kullanıcılara farklı model seçenekleri sunmaya devam ediyor. Yeni modelin AirPods Pro’ya benzer bir tasarım ile gelmesi bekleniyor.

Şirketin kullanacağı silikon başlıklar ile yeni modelde daha iyi ses yalıtımı sağlaması bekleniyor. Batarya ömrü konusunda da yenilik yapılacağı söylentiler arasında yer alıyor. AirPods modellerinden daha ucuz olan rakiplerinin batarya ömürleri düşünüldüğünde Apple ürünleri kullanım süresi nedeniyle tercih sırasında geriye düşüyor.

Ayrıca AirPods 3 özellikleri arasında Bluetooth 5 desteğinin de olacağı iddialar arasında yer alıyor. Bluetooth üzerinden dinlenen şarkıları kayıpsız dinleyebilmek için geliştirilen aptX HD özelliğinin yer alması beklenen yeni model yüksek kalitede müzik dinleyenler için iyi bir seçenek olacak.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2020, 18:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER