Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_agc3bq2phcdvmrhose3o8p5cg3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
SPORCULARIMIZ ALANYA'DA KÜRSÜYÜ KAPTIRMADI - Haberi

SPORCULARIMIZ ALANYA'DA KÜRSÜYÜ KAPTIRMADI

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından organize edilen ve Antalya’nın ilçesi Alanya da başlayan Türkiye Şampiyonasında Sakarya Belediyesini temsil eden bisikletçilerimiz ilk 3 sıraya yerleşerek büyük bir başarı elde etti.

SPORCULARIMIZ ALANYA'DA KÜRSÜYÜ KAPTIRMADI

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından organize edilen ve Antalya’nın ilçesi Alanya da başlayan Türkiye Şampiyonası 1.Etap Sezon Açılışı Puanlı Yol Yarışları 31 Ocak-02 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek

Sakarya Belediyesi adına yarışmalara katılan sporcular 120 km.lik Alanya Gazipaşa parkurunda dereceye girdi.

Sporculardan Halil İbrahim Doğan 1 inciliği göğüslerken, Onur Turgut 2 inciliği, Emre Yavuz da 3’ üncülüğü göğüsleyerek Sakarya’nın guru oldular.

Sporcularımızın uzun yıllardır yapmış oldukları öz verili ve istikararlı çalışmalarının sonuçlarını almaya devam ediyorlar.

Bu zorlu parkurda rakiplerini geride bırakarak ilk 3 sıraya yerleşen tüm sporcularımızı Şehri Sakarya olarak kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

alanya bisiklet

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 00:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER