Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_b3q799da7m1258qtv7spl37577, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Sofuoğlunun Tek Hedefi Şampiyonluk - Haberi

Sofuoğlunun Tek Hedefi Şampiyonluk

Dünya Supersport 300 Şampiyonası'nda yeni sezon öncesi hazırlıklarını Sakarya'da sürdüren milli motosikletçi Bahattin Sofuoğlu, birinci olmakta kararlı.

Sofuoğlunun Tek Hedefi Şampiyonluk

Geçtiğimiz sene  beklentilerin malesef altında bir performans sergileyen motosikletin genç yeteneklerinden Bahattin Sofuoğlu, yeni yarışların başlamasına az zaman  kala hazırlıklarına  Dünya Supersport Şampiyonu eski milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu eşliğinde devam ediyor.

Akyazı'da bulunan Kenan Sofuoğlu Pist merkezinde  antrenmanlarını düzenli olarak  gerçekleştiren milli sporcu, yarışlar başlayana kadar formunu en iyi  seviyeye çıkarabilmek için ter döküyor.

Sofuoğlu: "Bu sene biraz daha fazla çalışıyoruz"

Milli motosikletçi Bahattin Sofuoğlu, yaptığı açıklamada, yarış öncesi Kenan Sofuoğlu ağabeyinin yönetiminde  yaptıkları kış kampının çok güzel geçtiğini ve çalışmalara aralıksız devam ettiğini söyledi. 

Yeni sezonu heyecanla beklediğini söyleyen Bahattin, "Geçen sezon gerçekten çok çalıştım ama olmadı, nasip değilmiş. Bu sene biraz daha fazla çalışıyoruz, daha çok istiyoruz. Hedeflerimiz var, hayırlısıysa olacak." ifadelerini kullandı. 

İyi bir motosiklet sporcusu olmak için elinden gelen her şeyi yapacağını aktaran Bahattin, şunları kaydetti: 

"Kenan (Sofuoğlu) ağabeyimin desteğiyle, istediklerini yapmaya çalışacağım. Antrenman zamanlarında  Kenan ve Toprak (Razgatlıoğlu) ağabeylerim gerçekten bizi zorluyor. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Onlarla  birlikte antrenman yaptığımız zaman birçok şey öğreniyoruz. Her antrenman bizim için büyük  şans. Bu şansı elimizden geldiğince değerlendirmeye çalışıyoruz. Vücudu ne kadar zorlarsanız, o kadar gelişiyorsunuz. O nedenle sık ve zorlu antrenmanlar yapmaya çalışıyorum." 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER