Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_a780bkslqpctgktguk9en4n772, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
NBA Yıldızı Efsane Oyuncu Kobe Bryant Öldü - Haberi

NBA Yıldızı Efsane Oyuncu Kobe Bryant Öldü

NBA Yıldızı Efsane Oyuncu Kobe Bryant geçirdiği helikopter kazası nedeniyle 41 yaşında hayata gözlerini yumdu. Kazada Kobe Bryant’ın 13 yaşındaki kızı Gianna da hayatını kaybetti. Helikopterde Kobe Bryant ile beraber 9 kişi öldü.

NBA Yıldızı Efsane Oyuncu Kobe Bryant  Öldü

NBA Yasta

Kobe Bryant ın hayatını kaybetmesi basketbol camiasını yasa boğdu. Kızı ile beraber ölen 41 yaşındaki efsane oyuncu Los Angeles'taki kariyeri boyunca kendi döneminin en iyi oyuncuları arasında yer aldı.

Hırslı ve çalışkan bir basketbolcu olan Kobe Bryant galibiyet için her şeyini ortaya koyarak  oyunun  son anlarında takımına defalarca sayı kazandırmıştır.

KOBE BRYANT-1

Kobe Bryant Neden Öldü?

Helikopter kazasına  kötü hava şartlarının neden olduğu havanın sisli olması ve pilotaj hatasının kazaya neden olduğu bildirildi. Yetkililer, Özellikle yoğun sis nedeniyle pilotun etkilendiğini ve hata yaparak alçak uçmaya başladığını, en yakın hava limanına inmeye çalışırkende dağlık alana doğru ilerlediğini ve  düştüğünü bildirdi.

KOBE BRYANT-2

KOBE BRYANT-3

KOBE BRYANT-4

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 00:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER