Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_renppeeo2g4rqlb5rt3he8bag7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Balıkesirspor Baltok da zor günler - Haberi

Balıkesirspor Baltok da zor günler

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor Baltok olağan üstü kongreye gitti.

Balıkesirspor Baltok da zor günler

Olağan üstü kongre gerçekleşen Balıkesirspor Baltok’ta başkanlığa aday çıkmadı. Balıkesirspor başkanı Mustafa Bahçeci kongrede önemli açıklamalarda bulundu.

"Takımı Remzi Başkanımdan 37 milyon lira bir borçla devraldım. Kriz ortamı kulübü, yönetimi ve bizi mağdur etti. Göreve başlar başlamaz yaklaşık 10 milyon lirayla geçmiş dönem borçlarını ödedik. Yeni sözleşmeleri, bizden önceki primleri ödedik." diye konuştu.

Kulübün borçlu olduğu 4 yabancı oyuncunun dosyasına ödeme yaparak bu dosyaları kapattıklarını belirten Bahçeci, ayrıca 6 puan silinmesi ve iki dönem transfer yasağının gelmesine neden olan Süper Lig kadrosundaki Nuno dosyasıyla ilgili de yaşanan süreci ve son durumu aktardı.

Gelinen süreç sonunda bayrağı devretme kararı aldıklarını dile getiren Bahçeci, "Ancak gördüğüm kadarıyla talipli çıkmadı. Hayatım boyunca yorulmadığım kadar yoruldum. Hem kendi işlerim hem de Balıkesirspor Baltok, bunların hepsi bir kişinin altından kalkacağı bir görev değildi. Bunu sitem gibi dile getirmiyorum ama hayatımda en sıkıntılı bir yılı yaşadım. Diğer yandan da en değerli en onurlu bir yılı yaşadım." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER