Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_re2mjn1tkihl3leaol9ea71pf0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
SİNEMANYAK - SPACE FORCE; UZAY GÜCÜ

SPACE FORCE; UZAY GÜCÜ

Space Force; Uzay Gücü Komedisi Netflix İle Başlıyor

Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz ve Lisa Kudrow'un oyuncu kadrosunu yönetiyor.

İlk Uzay Gücü fragmanı burada. Netflix, yeni duyurulan ABD silahlı kuvvetler bölümünü kurmakla görevlendirilen dört yıldızlı bir genel (Carell) takip eden The Office mezunları Steve Carell ve Greg Daniels'dan bir sonraki işyeri komedisi için sadece üç dakikalık bir fragmanı tanıttı:

Space Force; Uzay Gücü Komedisi Netflix İle Başlıyor    Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz ve Lisa Kudrow'un oyuncu kadrosunu yönetiyor.

Oyuncu Kadrosu;

Space Force; John Malkovich (John Malkovich olmak), Diana Silvers (Booksmart), Tawny Newsome (Bajillion Dollar Properties) ve Ben Schwartz (Sonic the Hedgehog) ile Lisa Kudrow (Arkadaşlar), Jimmy O. Yang ( Silikon) Vadisi ), Noah Emmerich (Amerikalılar), Alex Sparrow (Gerçek dışı) ve Don Gölü (Bonnie ile Yaşam).

Space Force; Uzay Gücü Komedisi Netflix İle Başlıyor    Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz ve Lisa Kudrow'un oyuncu kadrosunu yönetiyor.

Maalesef, The Office'in yapımcılarından bir gösteri için haklı olarak pek çok beklentiye sahip olmayan Space Force fragmanında gülmeler çok az . Tek gerçek kaprisli an, Carell'in generali, Rock Boys'un 1988'deki rock grubu “Kokomo” yu söyleyerek kendini beste etmeye çalıştığı zamandır. İnşallah, dizisi, Schwartz'tan Kudrow'a ve Yang'dan Carell'e kadar büyük komedi sanatçılarıyla dolu olduğu göz önüne alındığında, geldiği zaman daha iyisini yapacaktır.

Hazırlanan bir açıklamada, Carell Netflix'in şovu kendisine sunduğunu ve daha sonra bunu Daniels'a fırlattığını belirtti. İlk olarak geçen yıl Ocak ayında açıklandı. Carell, gösterinin “herkesi güldüren bu [Uzay Gücü] adı dışında hiçbir şeye dayanmadığını” kabul ediyor.

Daniels hikayenin “bir sürü kahramanlık ve aynı zamanda güçlü bir hiciv öğesi olduğunu söyledi. Birdenbire herkes ayda elde edilecek zenginliklerin olduğunu fark etti. Artık alanı kolonize etmek için bir mücadele varmış gibi geliyor. Bu ve NASA'nın süper umutlu erken günleri arasındaki kontrast, tüm insanlığın ayda bir kişiyi almasının böyle bir başarı olduğu zaman, hiciv için iyi bir konudur. ”

Bir komedi olmasına rağmen, Space Force doğru ve saygılı olmak için elinden geleni yapacak, diye ekledi Daniels: “Astronot danışmanlarımız, bilim danışmanlarımız ve askeri danışmanımız Mark Vazquez bize askeri davranışları öğretmede çok faydalı oldu. Steve ve ben orduda sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz akrabalarımız var ve umuduyla programı izlemekten keyif alacağız. ”

Carell ve Daniels , showrunner olarak görev yapan Howard Klein'ın yanı sıra Space Force'ta geliştirici ve baş yapımcılardır . Klein aynı zamanda Ofis'in bir yöneticisidir.

Space Force; Uzay Gücü Komedisi Netflix İle Başlıyor    Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz ve Lisa Kudrow'un oyuncu kadrosunu yönetiyor. SPACE FORCE

Space Force'un tüm bölümleri dünyada Netflix'te 29 Mayıs'ta yayınlanacak.

Netflix Space Force'un fragmanını yayınladı Space Force'un tüm bölümleri dünyada Netflix'te 29 Mayıs'ta yayınlanacak.

SPACE FORCE FRAGMAN

YORUM EKLE