SAKARYA SEVDALISIYIZ..

ÜLKEMİZİN YÜKSELEN YILDIZI

 - Sakarya gerek bulunduğu coğrafi konum gerekse de iklimi itibariyle yaşanılmaya en uygun şehirler arasında yer alıyor. Coğrafi konumu ve iklim şartları Sakarya’nın tarih en eski dönemlerinden itibaren yoğun ilgi görmesin sağlamıştır. Geçmişten günümüze birikerek ilerleyen bu zengin kültür şehri Sakarya ülkemizin yükselen değerleri arasında yer alıyor.

          DÖRT MEVSİM SAKARYA

 - Tarihi ve doğal güzelliklerin iç içe yer aldığı bu şehirde dört mevsim şartlarının tamamını yaşamak mümkün. Her mevsimin kendine has özellikleriyle taçlandırdığı özel alanlar eşsiz güzelliklere şahitlik etmek isteyen yerli ve yabancı binlerce turisti ağırlamaktadır. Kış aylarında Kartepe, yaz ve bahar aylarında ise Sapanca Gölü ilginin arttığı yer arasında bulunuyor.

        SAKARYA'NIN DİJİTAL PLATFORMU AÇILDI.

   - Sakarya kendini hızla yenileyen ve geliştiren çağdaş, modern ve dinamik bir nüfusa sahip. Bu özelliğinden dolayı refah seviyesi her geçen gün artmakta, mutlu insanlarla dolu bir şehir özelliği taşımaktadır. Sakarya ile ilgili pek çok bilginin yer aldığı sehrisakarya.com internet sitemiz ile şehrimizde olup bitenlerden haberiniz olsun.

      HABER'DEN/ SAĞLIĞA-TEKNOLOJİDEN/SPOR'A- ARADIĞINIZ HERŞEY  ELİNİZİN ALTINDA.....

     - Sehrisakarya.com tarafından sunulan firma rehberi özelliği sayesinde şehrimizdeki firmaların bir arada yer aldığı bir veri tabanı hazırladık. Bu veri tabanı sayesinde ziyaretçilerimiz iletişim bilgilerini öğrenmek istediği firmalara kolayca ulaşma fırsatına sahip oluyor. Sakarya çok farklı alanlarda zenginliğe sahip olmasından dolayı adeta kültür şöleni sunmaktadır. Tarihi ve doğal güzelliklerin yanı sıra şehrin pozitif atmosferi şehrimize ilk defa gelenlerin en kısa sürede yeniden buraya gelmesi üzerinde büyük etkiye sahiptir.


 

YORUM EKLE