Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_1hpbb16us1rhfqjgspkdm5ehj3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Yaşlı Çiftin Evi Yandı  - Haberi

Yaşlı Çiftin Evi Yandı 

Sakarya’da dün akşam saatlerine doğru Adapazarı ilçesinde yangın çıktı. Yaşlı çiftin yaşadığı evde çıkan yangın korkuttu.

Yaşlı Çiftin Evi Yandı 

Adapazarı ilçesinin Evrenköy Mahallesi’nde yaşayan Hayrullah ve Müyesser Dayan çiftinin bulunduğu ev yandı. Yangının henüz çıkış nedeni bilinmezken, çifte büyük bir panik yaşattı. Etraftaki komşuların haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, sağlık ekipleri geldi. Öncelikle yaşlı çifti kurtaran ekipler, daha sonra yangına müdahale etti.  

Hayrullah ve Müyesser Dayan çiftine ilk müdahale sağlık ekipleri tarafından olay yerinde yapıldı. Daha sonra yaşlı çift ambulansla Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan çiftin durumu ilk tetkiklere göre iyi olduğu belirtildi.  

İtfaiye ekipleri ise yangını 1 saat içinde söndürebildi. Yangının söndürülmesiyle birlikte evin kül halinde ortaya çıktı. Yangının çıkış nedeni araştırılırken, ev artık kullanılmaz hale geldi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER