Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_h7migkn3rv2gvhre6p72rmofb5, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Yakalanan Firariden İlginç Yakarış  - Haberi

Yakalanan Firariden İlginç Yakarış 

Sakarya’da bulunan bir ceza evinden firar etmişti. Firar sonrası yakalanan kadın, ‘’Cumhurbaşkanı bizi affetsin’’ yakarışında bulundu.  

Yakalanan Firariden İlginç Yakarış 

Zanlı, 4 Şubat 2019 yılında Hendek Açık Cezaevinden kaçmıştı. 19 ayrı suça karışan zanlı daha sonrasında evinde yakalandı. Evinin içine yaptırdığı bir gizli bölmede yakayı ele verdi. Bir çocuk annesi olduğu öğrenilen E.U. adliyeden çıkarken basına, ‘’Çocuk yaşta işlediğim suçlar. Cumhurbaşkanı bizi affetsin.'' Haykırışında bulundu.  

Firar ettikten sonra aylarca kolluk kuvvetleri zanlıyı aradı. 19 ayrı suça karışan E.U. için arama çalışmaları yapıldı. 28 yaşında bir çocuk annesi olan zanlı uzun uğraşlar sonucu evinde bulundu. Uzun süre yakalanmamak için kılıktan kılığa girdiği öğrenildi. Saklanmak için ise farklı yönteme başvuran zanlı, evinde gizli bir bölme yaptırdı. Ancak jandarmaların dikkatiyle zanlı gizli bölmede yakayı ele verdi.  

E.U’nun 17 yıl kesinleşmiş hapsi bulunmakta. Suçlunun Sakarya’nın Hendek Açık Cezaevinden kaçmıştı. Yakalanan kadın yeniden cezaevinin yolunu tuttu. Ancak bu sefer Sakarya yerine, Muş E – Tipi Kapalı Cezaevine nakli yapıldı.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER