Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_kpcg2i537kj6gnuu1tqdtufvn2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Toplanan Yardım Elazığ İline Ulaştı  - Haberi

Toplanan Yardım Elazığ İline Ulaştı 

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde toplanan yardım aracı Elazığ ilçesine ulaştı. Depremzedelere yardımlar bir sıkıntı yaşanmadan teslim edilmiş oldu. 

Toplanan Yardım Elazığ İline Ulaştı 

Serdivan Belediyesi ile Sakarya Elazığlılar Kültür ve yardımlaşma Derneği öncülüğünde yardım kampanyası düzenlenmişti. Yardıma birçok kesimden destek gelmiş ve deprem bölgesi unutulmamıştı. Belediye ve derneğin yanı sıra vatandaşların da büyük desteği ile yardımlar toplanmıştı. Yardım aracını belediye başkanı dualar eşliğinde uğurlamıştı.  

Elazığ’a ulaşan aracın depremzedelerin birçok ihtiyacını karşılayacak cinsten. Kuru gıda, battaniye gibi malzemeler yardım kolilerin içinde yer almakta.  

AFAD yetkilileriyle birlikte Serdivan Belediye personeli, kısa sürede dağıtıma başladı. Elazığ da bulunan vatandaşların ihtiyacına göre dağıtımlar yapıldı.  

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde yaşanan deprem tüm ülkeyi üzmüştü. 6.8 şiddetin yaşanan deprem ile birlikte yeniden birlik olup ve kenetlenmiştik. Bölgede bulunan vatandaşlarımızı da unutmayarak yardım eli uzattık.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER