Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_e74orngo5v64ffqsrulj2430b2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Söğütlü’de AK Parti Toplantısı  - Haberi

Söğütlü’de AK Parti Toplantısı 

Sakarya’ya bağlı Söğütlü ilçesinde AK Partinin 38. Dayanışma toplantısı düzenlendi. Hafta sonu düzenlenen toplantıya birçok isim katıldı. 

Söğütlü’de AK Parti Toplantısı 

AK Parti tarafından düzenlenen programla birlikte 38’incisi gerçekleşti. İlçe Dayanışma Toplantısı adı altında partililer bir araya geldi. Toplantı programına sırasıyla; AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Alper Yüksel, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, Söğütlü İlçe Başkanı Selçuk Kurt, belediye meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, mahalle muhtarları, delegeler ve ilçede önceden görev yapmış partililer de katılım gösterdi.  

Programa olan ilgi oldukça yoğundu. AK Parti teşkilatında yer alan birçok isim programa teşrif etti. İlçe Dayanışma Toplantısı’nda günlük konular ve yapılacak hedefler ele alındı. Merakla beklenen Söğütlü Festivali de gündemdeydi. Programda festivalin tarihi 24 – 26 Temmuz olarak açıklandı. Daha sonrasında AK Parti İl Başkanı Yunus Tever açıklamalarda bulundu.  

‘’Belediye başkanlarımızın genelde sıkıntı çektikleri ve mahalle muhtarlarımızın da genel isteği olan yollar ve altyapı çalışmalarıdır. Bu konuda Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız ile görüştük, en yakın zamanda altyapı kanalizasyon çalışmalarına başlanacaktır.’’ ifadelerine yer verdi.   

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2020, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER