Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_mg6j6dsjld4bdncmngest6j9d4, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Serdivan Part-time iş  - Haberi

Serdivan Part-time iş 

Serdivan ilçesi üniversite bölgesi olduğu için iş imkanı oluyor. Sakarya Üniversite yerleşkesinde öğrencileri, okulun yanında cep harçlıklarını da çıkarmak istiyorlar. Serdivan’da üniversite bölgesi olmasından dolayı part time işe daha açık.

Serdivan Part-time iş 

Üniversite de öğrenim gören öğrenciler, ailelerin gönderdiği para yetmiyebiliyor yada kimi aileler para yollamakta güçlük çekiyor. Bu durumda öğrenciler okuldan boş kalan vakitlerini çalışarak değerlendirmek istiyor. Kazandıkları üniversiteye gittikten sonra iş araştırmasına başlıyorlar. Tam zamanlı değil fakat yarı zamanlı işlere yöneliyorlar. Sakarya şehride bir nevi öğrenci şehri olarak da bilindiği için, birçok iş yeri yarı zamanlı eleman çalıştırmaya sıcak bakıyor. 

İşveren içinde kolaylık olan part time çalıştırmayla birlikte belli başlı avantajları oluyor. Daha çok hizmet sektöründe yarı zamanlı çalışmaların yoğunlaştığı herkes tarafından biliniyor. Hizmet veren iş yerleri için işçi sıkıntısı oluşabiliyor. bU konuda part time işçi alarak açığını kapatıyor. 

serdivan part time iş

Serdivan ilçesi oldukça büyük bir alana sahiptir. Sapanca gölüne kıyısı da bulunan ilçe de farklı mecralarda iş imkanı mevcut. Ayrıca Adapazarı’na yakın olan Serdivan ilçesinde öğrenciler sadece burada ki değil yan ilçelerde ki part time iş ilanlarına da bakabiliyor. Öncelik tercihin elbette Serdivan ilçesi olduğunu belirtmek gerekir. Sakarya Üniversitesi’nin bu ilçe sınırlarında olması çalışılacak iş için tercih sebeblerinden biri oluyor. Okul ve yurda yakın iş olması öğrenciler için önemli tercih sebebi. 

İş imkanları genellikle cafe, restoran, anketör, müşteri temsilcisi gibi mecralarda oluyor. Çalışılan işte cafe ve restoran tarzı gibi yerde sabah veya akşam çalıma imkanı da bulunuyor. Okul saatlerine göre ister sabah ister akşam çalışma imkanı bulabiliyorsunuz. Yarı zamanlı işler için normal de asgari ücretin yarısı veriliyor ama çalıştığınız yere, işverenin belirlediği ücret farklı olabilir. Çalışma azmi ve performansı da ücretinize yansıyabilir. 

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde part time iş iyi bir araştırmayla kolayca bulabilirsiniz. 

Sakarya evde ek iş haberimiz için https://www.sehrisakarya.com/sakarya-ozel/sakarya-evden-ek-is-h974.html

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 23:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER