Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_h359dmlvb02ti1v3ht1gidoc26, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Sakarya’da ki sinemalar - Haberi

Sakarya’da ki sinemalar

Sinema için insanlar bu deneyimi salon da yaşamayı tercih ederler. Evde televizyon yada bilgisayar üzerinden izleme zevki sinema salonların da yaşanılan kadar olamıyor

Sakarya’da ki sinemalar

Sakarya ilinde sinema salonları alışveriş merkezlerinde ve ayrı sadece sinema salonları mevcut. Kış mevsiminde daha çok tercih edilen filmlerle birlikte sinema salonları, yazın gelmesiyle rağbet skalası biraz daha düşüyor. Fakat iyi bir film girmiş olunca vizyona sinema severler kaçırmak istemiyor. Film yapımcıları da bunu bildiği için genellikle filmleri kış mevsiminde çıkarıyor. 

Sakarya’da Adapazarı ilçesinde bir sinema salonu bulunuyor. Büyük bir yer olan sinema salonu film izlemek için ideal bir yer olabilir. Serdivan ilçesinde de Serdivan alışveriş merkezi içinde sinema salonu bulunuyor. Bir de Erenler ilçesinde bulunan ADA alışveriş merkezinde sinema salonları bulunuyor. Sakarya şehri yaşam ve olanakları bakımından oldukça çeşitliliğe sahip bir yer. İnsanlar istedikleri etkinlikleri belli vakitlerde yapmak imkanı bulabiliyor. 

sakaryadaki sinemalar

Sakarya’da sinemaya gitmek isteyenler ulaşım ile istediği seansa gidebiliyor. Filmler ise, Türkiye genelinde nasıl ise aynı standartlar da yer alıyor. Aynı hizmeti Sakarya’da bulunan sinema salonları da veriyor. 3D, İMAX yada altyazı, orijinal şekilde insanlar izleme olacağına sahip. 

Sinema salonlarında insanların en çok şikayet ettiği nokta ise bilet fiyatları ve verilen reklam süreleri. Bilet fiyatları en düşük 15 liradan başladığı herkes tarafından biliniyor. Hatta 25 - 30 liraları da bulduğu oluyor. Kampanya olunca ancak ucuzlayan bilet fiyatlarının yanına birde patlamış mısır menüleri ekleniyor. Gel gelelim diğer bir konu da reklamlar. Film başlamadan önce kimi yerde 15 dakika kimi yerde ise 20 dakikayı bulan reklam süreleri ile sinema severler izlemeye mecbur bırakılıyor. İnsanların tek isteği bunun tamamen kalkması yada sürelerde iyileştirme yapılması. 

Sakarya’da da sinemaya giden vatandaşlar reklam konusunda maalesef muzdarip. Kalite anlamında iyi olan salonlar bakalım reklam konusunda ne gibi atılımlar yapacaklar. 

Sakarya’da ki veterinerler haberi için https://www.sehrisakarya.com/sakarya-ozel/sakaryada-ki-veterinerler-h984.html

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 23:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER