Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_3oj07nvmqq8f083pck5dm55sl1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Sakarya’da Dehşet Anları Kameraya Yansıdı  - Haberi

Sakarya’da Dehşet Anları Kameraya Yansıdı 

Sakarya’nın Karapürçek ilçesinde yine bir hayvana eziyet edildi. Bir kişinin hayvanına vurduğu ve sonradan kestiği görüldü.

Sakarya’da Dehşet Anları Kameraya Yansıdı 

Olay, Karapürçek ilçesinde yaşandı. Remzi A. adlı şahıs büyükbaş hayvanına işlettiği ahırda eziyet etti. Sakarya ilinde hayvancılıkla uğraşan Remzi A. kızdığı hayvanına ‘geber’ diye sürekli bağırdı. Daha sonrasında ise hayvana sopayla defalarca vurduğu görüldü. Şahıs bununla da kalmayıp son olarak hayvanı kesti.  

Ahırda bulunan büyükbaş hayvanını dışarı çıkardı ve çiftliğin içinde olayı gerçekleştirdi. Eşiyle de tartıştığı gözlerden kaçmadı. O anları ise, yanında çalışan işçi kayıt altına aldı. İşçi, yaşanılan tüm her şeyi cep telefonu ile çekti. 

Haberin kısa sürede yayılmasının ardından Remzi A.’ya karşı tepkiler gelmeye başladı. Yetkililerin de olayla ilgili açıklama ve bir yaptırım yapması bekleniyor. 

Olayın üzerinden kısa süre geçmesine rağmen Sakarya Valiliği, kişi hakkında adli soruşturma başlatıldığı bildirdi. 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2020, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER