Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_hjf2cjkvpra08g91m2h8q4mrg7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Sakarya’da cenazeler toprağa verildi - Haberi

Sakarya’da cenazeler toprağa verildi

Sakarya’nın Erenler ilçesinde yaşanan cinayet ve intihar eden kişilerin cenazeleri toprağa verildi.

Sakarya’da cenazeler toprağa verildi

Sakarya ilinin Erenler ilçesinde iş yeri sahibi cinayetten, anne ve kızı ise intihardan hayatlarını kaybettiler.  Ailenin cenazesi Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü morgundan alındı. Arifiye ilçesindeki Karaaptiler Camisi'nde İsmail Bozbay, eşi Aycan ve kızları Serra Bozbay'ın cenazeleri Akyazı ilçesindeki Gazi Süleyman Paşa Camisi’nde cenaze namazı kılındı.

Cenaze namazlarının ardından ailenin tabutları mahalle mezarlığına defnedildi.

İsmail Bozbay’ın komşusu İsmail Fener ise, yaşanan ile ilgili şunları söyledi:

"Gece saatlerinde sokakta kalabalığı gördüm, polis arabalarından sokağa girilmiyordu. Sonradan öğrendim ki eşi ve çocuğunu vurduktan sonra intihar etmiş. Silah sesini hiç kimse duymadı. Sol taraftaki binada oturan komşusuyum, altındaki komşusu bile silah sesini duymamış. Yaşanan olay sonrası şok oldum. Polis ekipleri incelemelerini bitirdikten sonra birkaç yastıkla indi. Büyük ihtimalle yastık aracılığıyla vurduğu için silah sesi duymadık. İsmail Bey, mülayim ve çok efendi bir adamdı, karıncayı bile incitecek biri değildi, o yüzden hepimiz şok olduk. Hanımı, çocuğu ve kendisi çok iyi bir insandı. Böyle bir şeyi yapacağını hiç tahmin etmezdik, hala şoktayız. Etrafıyla olan ilişkileri çok iyiydi. Kişisel olarak herhangi bir sıkıntısı yoktu. Ne olduysa o iş yerinde oldu. Olay sonrası buraya geldi, demek ki cinnet geçirdi." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER