Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_lam53turu5pul83bspjetrsis1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Sakarya Vib Turizm Seferleri - Haberi

Sakarya Vib Turizm Seferleri

Sakaryada En Çok Tercih Edilen Firmalar Arasında Yer Alan Vib Turizm , Sakarya Üniversitesi Öğrencileri Tarafından Tercih Edilmeye Devam Ediyor

Sakarya Vib Turizm Seferleri

Sakarya Vib Turizm

1997 yılında kurulan firmamız yolcu taşıma alanında sürekli gelişim göstererek sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Gelişen teknolojiye bağlı olarak son model lüks araçlar ile bu yolda yılların tecrübesini taşımaktadır. Sakarya Vib Turizm olarak sizlerin güvenli yolculuklarına eşlik etmek bizi her zaman mutlu etmiştir. Bu değerler çerçevesinde de her zaman daha iyiyi hedeflemiş durumdayız. Hem şoförlerimiz hem de muavinlerimiz saygı çerçevesi içerisinde hizmet vermektedir.

Sizlere kaliteli yolculuk deneyimini sunarken doğru yapılarla adımlar atmaktayız. Süreklilik arz eden gelişimlere de her zaman ayak uydurmamız ve güzergahlarımızı her geçen gün genişletmemiz büyük bir gelişimin göstergesidir. Sakarya halkının ve öğrencilerinin güvenli aynı zamanda huzurlu yolculuklarında yerimizi almaktayız. Yolcuları taşıma güzergahlarımızda Sakarya Serdivan da bulunmaktadır. Sürekli yaptığımız seferlerin yanı sıra ihtiyaç halinde ek seferler düzenleyerek de talepleri karşılamaktayız.

sakarya vib turizm

Misyonumuz

Müşteri taleplerini her zaman doğru şekilde yerine getirebilmek için dürüst ve ilkeli çalışmalar sergilemek adına adımlar atmak önceliklerimizdendir. Hızlı ve kaliteli çözümler ile müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı hedef edinmekteyiz. Her yolculuk sonra yeni müşteri memnuniyetinde artışı sağlamak ve istikrarlı şekilde bu anlayış ile ilerlemek. Gelişen tüm etkenleri en iyi şekilde bünyemize aktararak üst düzey performansı yakalamak adına planlamalar yapmak. Sakarya Vib Turizm doğru yerde ve doğru zamanda yolcularını huzurlu şekilde istedikleri yerlere götürme gayretini sürekli olarak gerçekleştirmek. Yapılan tüm çalışmaların ekip halinde yerine getirilmesini kendimize ödev edinmekteyiz.

Vizyonumuz

Hayatın yerinde durmadığını bilen çalışanlarımızla her zaman kaliteli ve güvenli yolculuk anlayışını oturmak amacı ile ilerleme kaydetmektir. Belirlediğimiz hedefleri yerine getirmede her daim hizmet anlayışını kaliteli şekilde yürütmek ve müşterilerimizin memnun şekilde tekrardan bizleri tercih etmelerini hedef edinmiş durumdayız. Taleplerin zamanında yerine getirilebilmesi adına da tüm çalışanlarımızı birlik ve beraberlik ruhu içerisinde çalışmaya sevk etme düşüncesindeyiz.

Sektörün bu alanda her zaman ihtiyaçlarını karşılayabilmesi adına da Sakarya Vib Turizm tüm farklılıklar ile ortadadır. Seferlerimiz Serdivan üzerinden olmakla birlikte öğrencileri birçok ile sağlıklı şekilde ulaştırmaktadır. Sakarya halkına sunulan hizmetlerin yanı sıra 2 üniversiteye sahip olan Sakarya da eğitim gören öğrencilere de her zaman hizmete hazırdır. Sağlam temeller üzerine kurulu olan firmamız yılların tecrübesi ve sorunsuz yolcu taşımacılığı ile önder olmayı da bilmiştir.

Tecrübeli otobüs kaptanlarımızla uzun yolculuklar hem keyifli hem de eğlenceli geçecektir. Yolculuğun başlaması ile bitmesi bir anda olacak gibi bir his sunmaktayız. Ailelerinizle ya da arkadaşlarınızla yaptığınız yolculuklarda Sakarya Vib Turizm farkını sizde yaşayabilirsiniz. 7/24 hizmet anlayışına sahip olmamızdan dolayı da her zaman ulaşabilirsiniz. Yolculuklarınızın iyi şekilde tamamlanabilmesi adına da her zaman kaliteli hizmetle sizleri buluşturmaktayız. Şehirler arası otobüs yolculuğunda bizimle yapacağınız seyahatler size huzuru ve mutluluğu bir arada sunacaktır. Uygun fiyatlarla sizde istediğiniz yere seyahatinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Temel prensiplerimizi yerine getirirken her zaman sizleri düşünmekteyiz.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 23:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER