Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_h2fc7pm8s7mfe7r6vo1tflcsf3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Sakarya İftar Vakti 2019 - Haberi

Sakarya İftar Vakti 2019

Sakarya İftar Vakti Saatlerini Hepimiz Merak Ediyoruz. Her Yıl Olduğu Gibi Bu Yılda Sakarya Halkı 11 Ayın Sultanı Ramazana Hasretle Kavuşmayı Bekliyor.

Sakarya İftar Vakti 2019

Sakarya İftar Vakti 2019

Ramazan ayı dini duyguları en üst seviyede yaşamak adına insanları derinden etkileyen bir dönemdir. Ayların en güzeli olan ramazan ayında sahur vakti ve iftar vakti herkesin yakından takip ettiği vakitlerdendir. Oruca başlangıç için sahur vaktine göre hareket ederken orucun açılmasında da iftar vaktine göre hareket edilmektedir.

6 Mayıs’ta başlayacak olan ramazan heyecanı yavaş yavaş Sakarya’yı sarmaya başladı. Peki, Sakarya İftar Vakti 2019 hangi saatlerde olacak? 6 Mayıs Pazartesi günü Sakarya da iftar vakti saat 20:08 dedir. Sakarya Teravi Vakti 2019 ilk gün saat 21:41 dedir. Duygu yüklü muhteşem ramazanı her yıl olduğu gibi bu yılda Sakarya’da düzen Ramazan’a hazır. Güzellikler dolu bu ayda yapılan birçok aktiviteleri de görebilirsiniz.

Hem sahurunuzu hem de iftarınızı yapabileceğiniz muazzam yerleri size sunan Sakarya her açıdan avantajda sunmaktadır. Sakarya Sahur Vakti 2019 da ilk gün olarak 04:02 olarak görülmektedir. Bu güzelliklerle dolu ayda sizde güzel bir ramazan geçirebilirsiniz. Sakarya İftar Vakti 2019 zamanlarını sitemizden takip edebilirsiniz.

sakarya iftar vakti 

Şehri Sakarya olarak size sunduğumuz hizmetleri her geçen gün daha fazla artırarak sizlere sağlamaktayız. Ramazan boyunca takip edebileceğiniz vakitlerin ayrıntıları da sitemizden ulaşabilirsiniz. İftar vaktinden sahur vaktine kadar tüm vakitleri saati ve dakikası ile öğrenebilirsiniz. Sakarya’da bu yıl ki ramazanın daha güzel olacağını da düşünmekteyiz. Beklentileri karşılayacak bir düzen ile her zamankinden daha hazır halde.

Sakarya halkının en çok merak ettiği hususlardan bir taneside  Sakarya Bayram Namazı Saatidir. Diyanet tarafından belirlenen  Sakarya Bayram Namazı  4 Haziran 2019 Salı günü saat 06:08'de kılınıcaktır. Aynı zamanda bayramın ilk günüdür. Şimdiden tüm Sakarya halkının ramazan bayramını kutlar , İslam alemine hayırlı olmasını dileriz. 

sakarya iftar saatleri

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2020, 18:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa yıldız
mustafa yıldız - 2 yıl Önce

sakarya iftar vakitlerini en erken bu sitede buldum. Teşekkürler şehrisakarya

Emre Güven Buluş
Emre Güven Buluş - 2 yıl Önce

Emeğinize sağlık, aramadan bulduk çok şükür, Rabbim herkesin ibadetlerini kabul etsin.

SIRADAKİ HABER