Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_p1junb4ii1rfc8g7sckvgofdr6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Sakarya Goodyear fabrikası işçi alımı - Haberi

Sakarya Goodyear fabrikası işçi alımı

Sakarya’da yer alan Goodyear lastik fabrikası için farklı konumlarda işçi alımları yapılıyor. Dünyanın sayılı lastik firmalarından biri sayılan Goodyear, Sakarya’da ki fabrika için işçi alımı var. Peki hangi pozisyonlarda alım yapılacak? Başvurular nereden yapılıyor? detaylar haberimizde.

Sakarya Goodyear fabrikası işçi alımı

Amerika menşei olarak bilinen lastik firması Türkiye ülkesinde de faaliyetlerini yürütüyor. Ülkemiz de yatırım yapan Goodyear insanalara da iş imkanı sağlıyor. Sakarya ilinde bulunan fabrika için işçi alınacağı duyuruldu. İnternet sitesinde yapılan açıklama da kariyer.net üzerinden açık iş pozisyonları bulunduğu belirtildi. Goodyear’ın Sakarya’da bulunan fabrikasında sizde çalışmak istiyorsanız, kariyer.net üzerinden açık iş pozisyonlarına başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaparken iyi bir özgeçmiş oluşturmayı unutmayın. 

Goodyear lastik üretiminde birçok ülkeye yatırım yaparak fabrika veya fabrikalar kuruyor. Türkiye’de bu ülkelerden biri. Arabaların vazgeçilmez bir parçası olan lastikler, üretimi oldukça önem arz ediyor. Sakarya Goodyear fabrikasında üretilen lastikler, tüketiciyle buluşuyor. İnsanlara yol da güven ve emniyet sağlıyor. Fabrikadan çıkan lastikler mağazalara dağıtılıyor ve buradan da insanlar araçları için satın alabiliyor. Elbette lastik firmaları sadece arabalar için değil, kamyon, uçak, tır gibi araçlara ve farklı sektörlerde lastik üretimi yapıyor. 

goodyear isci alimi

Goodyear’ın Sakarya fabrikası için işçi alımı belli zamanlarla oluyor. Üretimlerin artmasıyla işçi gücüne de ihtiyaç duyan lastik firması bu konuda işçi takviyesi yaparak, önüne geçilmiş oluyor.

Sakarya’da bulunan Goodyear lastik fabrikasın da çalışan işçiler maaş konusunda yetkililerle ara sıra sorunlar yaşansa da, yetkililer tarafından maaşlara iyileştirme yapıldı. Yapılan işe göre değişen maaş skalası için sendikalarla birlikte yetkililer anlaşma sağlıyor. Bayramlarda ikramiye de isteyen işçilerin isteği geri çevrilmedi ve bayramlarda çalışan işçiler için ikramiye uygulaması da yapıldı. 

Sakarya ilinde bulunan vatandaşlar Goodyear gibi köklü bir lastik firmasında çalışmak için başvuru da bulunabilirler. 

Sakarya Goodyear fabrikası konum olarak Sakarya Büyükşehir Otogarı yanında bulunmaktadır.  Adapazarı - İzmit yan yolunda bulunan fabrika alan olarak büyük bir yere sahiptir.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2020, 22:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökhan yildiz
Gökhan yildiz - 2 yıl Önce

Ben is arıyorum Vagon fabrikasnsagdm0536 054 2956

Bünyamin gulec
Bünyamin gulec - 2 yıl Önce

Toyota boshoku

Niyazi çadır
Niyazi çadır - 1 yıl Önce

25 yıldır lastik kaplama firmasında çalışt TLF 05379410237

AYHAN GEDİKLİ
AYHAN GEDİKLİ - 1 yıl Önce

205 55 16 MEVSİMLİK VEYA SPOR TİP LASTİKLERİN FİYATI NE DİR BENDE SAKARYALIYIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM....

CEVAT GEZEN
CEVAT GEZEN - 1 yıl Önce

YÜKSEK OKUL MEZUNNUYUM ELEKTROT KAYNAK MEZUNUYUM KAYNAKTA BİLGILIYIM ASKERLİGİM BİTTİ GODYEAR FAB KASINDA CALISMAK İSTIYORUM 05364205994 SAKARYADA OTURUYORUM.

SIRADAKİ HABER