Sakarya Goodyear fabrikası işçi alımı

Sakarya’da yer alan Goodyear lastik fabrikası için farklı konumlarda işçi alımları yapılıyor. Dünyanın sayılı lastik firmalarından biri sayılan Goodyear, Sakarya’da ki fabrika için işçi alımı var. Peki hangi pozisyonlarda alım yapılacak? Başvurular nereden yapılıyor? detaylar haberimizde.

Sakarya Goodyear fabrikası işçi alımı

Amerika menşei olarak bilinen lastik firması Türkiye ülkesinde de faaliyetlerini yürütüyor. Ülkemiz de yatırım yapan Goodyear insanalara da iş imkanı sağlıyor. Sakarya ilinde bulunan fabrika için işçi alınacağı duyuruldu. İnternet sitesinde yapılan açıklama da kariyer.net üzerinden açık iş pozisyonları bulunduğu belirtildi. Goodyear’ın Sakarya’da bulunan fabrikasında sizde çalışmak istiyorsanız, kariyer.net üzerinden açık iş pozisyonlarına başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaparken iyi bir özgeçmiş oluşturmayı unutmayın. 

Goodyear lastik üretiminde birçok ülkeye yatırım yaparak fabrika veya fabrikalar kuruyor. Türkiye’de bu ülkelerden biri. Arabaların vazgeçilmez bir parçası olan lastikler, üretimi oldukça önem arz ediyor. Sakarya Goodyear fabrikasında üretilen lastikler, tüketiciyle buluşuyor. İnsanlara yol da güven ve emniyet sağlıyor. Fabrikadan çıkan lastikler mağazalara dağıtılıyor ve buradan da insanlar araçları için satın alabiliyor. Elbette lastik firmaları sadece arabalar için değil, kamyon, uçak, tır gibi araçlara ve farklı sektörlerde lastik üretimi yapıyor. 

Goodyear’ın Sakarya fabrikası için işçi alımı belli zamanlarla oluyor. Üretimlerin artmasıyla işçi gücüne de ihtiyaç duyan lastik firması bu konuda işçi takviyesi yaparak, önüne geçilmiş oluyor.

Sakarya’da bulunan Goodyear lastik fabrikasın da çalışan işçiler maaş konusunda yetkililerle ara sıra sorunlar yaşansa da, yetkililer tarafından maaşlara iyileştirme yapıldı. Yapılan işe göre değişen maaş skalası için sendikalarla birlikte yetkililer anlaşma sağlıyor. Bayramlarda ikramiye de isteyen işçilerin isteği geri çevrilmedi ve bayramlarda çalışan işçiler için ikramiye uygulaması da yapıldı. 

Sakarya ilinde bulunan vatandaşlar Goodyear gibi köklü bir lastik firmasında çalışmak için başvuru da bulunabilirler. 

Sakarya Goodyear fabrikası konum olarak Sakarya Büyükşehir Otogarı yanında bulunmaktadır.  Adapazarı - İzmit yan yolunda bulunan fabrika alan olarak büyük bir yere sahiptir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER