Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_0mmlspr2g1vbv5hc1cj11h6kh3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Sakarya Cep Telefonu Tamiri - Haberi

Sakarya Cep Telefonu Tamiri

Günümüzde herkesin cebinde akıllı telefon muhakkak oluyor. Sonuçta teknoloji çağındayız. Fakat ne kadar teknoloji çağında olsak da kullandığımız akıllı telefon bozulabiliyor.Peki 2 yıl bozulursa ne yapacaksınız yada kullanıcı kaynaklı yaşanan sorunlarda ne yapmak gerekiyor? Bu haberimiz de cep telefonu tamiri ile ilgili nasıl bir yol izlemek gerek, ne yapmak lazım onlara değineceğiz.

Sakarya Cep Telefonu Tamiri

Cep telefonu, insanların hayatında çoktan yer edindi. İnsanlar yemek ihtiyacı gibi telefona da ihtiyaç duruyor. İş için, eşi için, anne - baba yada aklınıza kim gelirse birileriyle sürekli görüşme halinde oluruz. Cep telefonu kullanımı konusunda Türkiye, Avrupa ülkeleri arasında en çok kullananlar arasında yer alıyor. 

Akıllı telefonların bu kadar yoğun kullanıldığı zaman da diğer bir problem ise kullanınca ya da üretici kaynaklı bozulmalar. Çoğu akıllı telefon üreticisi kullanıcı kaynaklı bozulma veya tamir ihtiyacını karşılamıyor. Bu süreçte cep telefonunu iyi bir tamirciye götürmek gerek. 

sakarya cep telefonu tamiri

Sakarya’da cep telefonu tamiri yapan birçok mağaza ve firma bulunuyor. Tercih edeceğiniz telefon tamircisini iyi seçmek gerek. Kullandığı malzeme kalitesi konusunda isteğiniz doğrultusunda hareket etmesi gerek. Cep telefonunda en çok karşılaşılan iki sorun bulunuyor. Ekran çatlaması, kırılması. Bir diğeri ise bataryanın bitmesi veya bataryanın şişmesi. Şimdilerde kullanılan akıllı telefonlar sadece ekrandan oluşması dikkat etmeyenler için aslında bir dezavantaj. Ekranların kırılması veya çatlaması tamamen kullanıcı hatasına giriyor. Bunu yaptırmak ise baya masraflı oluyor. Cep telefonu tamircisine gittiğinizde ekran için size orijinal kullanılması önerir. Orijinal ekranların fiyatları ise markalar da farklılık gösterir. Ortalama olarak 400 liradan başlar, 1000 lira üzerine fiyatlara da çıkabilir. Sakarya cep telefonu tamir için, birkaç firma ve mağazadan fiyat alabilirsiniz. İyi bir araştırma yaptıktan sonra, yaptırmanız daha iyi olacaktır. Bataryanın şişme ve bitmesi ise genelde uzun kullanımlar sonrası oluyor. Batarya fiyatları ekran kadar pahalı değil. Kendiniz de değiştirebilirsiniz fakat orijinali farketemeyebilirsiniz. Bu yüzden yetkili bir yerde değiştirmek daha iyi olur.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 23:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER