Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_sidj4a8j66gnkc68unoa817004, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Sakarya Banka İş ilanları 2019 - Haberi

Sakarya Banka İş ilanları 2019

Türkiye hiç bitmeyecek sektörlerin başında da bankacılık geliyor. Günümüzde insanlar bir şekilde bankayla lakalı işleri oluyor. Ya para yatırıyor ya para çekiyor yada para gönderiyor. Ev kredisi, ihtiyaç veya ev kredisi gibi paralı sistemlere de başvuru oldukça fazla. Elbette birde bu işlerin yürümesi için bankalarda birilerinin yapması gerek. 

Sakarya Banka İş ilanları 2019

Türkiye’de 2019 yılı itibariyle tam 47 banka sayısı bulunmaktadır. Bu bankaların toplam 10 bin 422 ise banka şubesi mevcut. Bunların 70 tanesi yurt dışında olurken geriye kalan 10 bin 352 tanesi de yurt içinde. Yani çoğunluğu tabi ki ülkemizde. Ülkemizde oldukça fazla olan banka şubeleri rakamsal olarak da ortada. Tabi ki bu bankalara her yıl yada her ay bi yenisi daha ekleniyor. Bu da yen iş olacağı demek oluyor yada hali hazırda bankalara yeterli eleman olmadığı için takviyelerde bulunuluyor. 

İş bekleyen insanlar içinde yeni bir fırsat doğuyor. Sakarya’da da banka iş ilanları belli dönemlerde yaşanıyor. Başvuruları bireysel olarak da yapılırken, internet siteleri aracılığıyla da başvurular kabul ediliyor. Sakarya’da her banka şirketinin en az bir tanesi şubesi mevcut. Hatta kimi ilçelerde 2 - 3 tane banka şubesine denk gelmek mümkün. 

sakarya banka iş ilani

Vatandaşların bankaları tercih etmelerinde ki en büyük iki neden garanti iş ve çalışma saatleri düzenli olması. Hafta sonu bankaların kapalı olması, belli saatlerin bulunması, tatillerini eksiksiz ve tam yapılması gibi avantajları var. 

Sakarya banka iş ilanları 2019 yılında internetten duyurular yapılıyor. Muhasebeci, müşteri temsilcisi veya güvenlik elemanı gibi boş pozisyonlar da çalıştırılmak üzere eleman alımı yapıyor. Ayrıca bankalar iller bazında stajyer alımı da yapmaktadır. Lise veye üniversite bitiren öğrenciler için iş deneyimi oluşuyor. 

Sakarya şehri de iş istihdamı konsunda büyük mücadele ile çalışmalarını sürdürüyor. Yüzde 10’un altında işsizlik rakamı olan Sakarya şehrinde her 10 kişiden biri işsiz. Kimine göre iş var iş beğenilmiyor, kimine göre ise iş yok.

Sakarya’da banka da çalışmak için iş fırsatlarını internet sitelerinden bakıp, inceleyebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 23:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER