Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_cgmm8q0tai71estee1v72hou75, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Sakarya Aqua park - Haberi

Sakarya Aqua park

Türkiye’de yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte havalar iyice ısındı. Havaların ısınması suyu sevenler için mutlu bir haber oldu. Vatandaşlar denizlere ve havuzlara akın etmeye çoktan başladı bile. Peki fazla uzağa gidemeyenler yada gitme imkanı, fırsatı olmayanlar ne yapacak? Bu haber işte tam size göre. 

Sakarya Aqua park

Sakarya ilinde bulunan vatandaşlar oldukça şanslı bir konumda bulunuyor. Sakarya kenti yazın tatile gidemeyenler için büyük olanaklar sağlıyor. Denizde yeterince vakit geçiremediğini düşünen insanlar doğu Marmara’nın en büyük havuz parkına gidebilirler. Sapanca gölü, Körfez ve Karadeniz her ne kadar yakın gibi gözükse de aslında uzak da kalıyor. Denize gitmek isteyen vatandaşlara bir anda çile haline dönüşüyor. Deniz yerine Aqua park tercih edilmesiyle çile yerini eğlence ve serinlemeye bırakıyor. 

Sakarya’da bulunan Sakarya Aqua park, şehirin Adapazarı ilçesinde yer alıyor. Bu sıcak yaz günlerinde Sakaryalı vatandaşların uğrak noktası haline gelen havuz parkı, ulaşımı da oldukça kolay. 

sakarya aqua park

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan havuz parkları, içinde bulunduğu kaydıraklarla insanları cezbediyor. İş yoğunluğunun yaşandığı sıcak günler de insanlar serinlemek ve dinlenmek için havuzları tercih edebiliyor. Çalışma temposundan dolayı uzun tatillere çıkamayan vatandaşlar için, Sakarya ilinde bulunan Aqua park avantaj sağlıyor. 

Sakarya Aqua park sadece ilde bulunan insanlar için değil, çevre şehirden gelen misafirleri de ağırlayabiliyor. Sabah saat 9’dan itibaren açık olan Aqua park vatandaşları bekliyor. Sakarya ve çevre illerde bulunan insanlar tarafından beğenilen havuz, olumlu yorumlar alıyor. 

Sakarya Aqua parkın fiyatlandırılması ise, şu şekilde oluyor;

Hafta içi ve Cumartesi günleri için 60 lira,

Pazar günleri için 70 lira,

Her gün ise saat 19’dan sonra 45 lira, 

3 - 7 yaş çocuklara 35 lira iken,

7 - 12 yaş çocuklara da 45 lira fiyat skalası bulunuyor. 

Havuzun bayanlar için en güzel yanı ise Cuma günleri sadece bayanlara özel olması. Parkta aile havuzu, çocuk havuzu da ayrıca bulunuyor. Birbirinden farklı çeşitler de 11 ayrı kaydırakta mevcut. Doğu Marmara’nın en büyük havuz parkı olan Sakarya Aqua parka bu yaz günlerinde fırsat buldukça gitmelisiniz.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 23:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER