Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_vh4luu21m9jsid6hcalboruln5, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Meterolojiden Sakarya Ve Çevresi İçin Yağış Uyarısı Geldi - Haberi

Meterolojiden Sakarya Ve Çevresi İçin Yağış Uyarısı Geldi

Meteorolojiden edinilen bilgiye göre ; Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri ile Çanakkale ve Sakarya çevrelerinde yağış beklendiğini açıkladı.

Meterolojiden Sakarya Ve Çevresi İçin Yağış Uyarısı Geldi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan bilgilendirmeye göre, ülke genelinde yarın akşam saatlerine kadar parçalı ve çok bulutlu, İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve üneydoğu bölgeleri ile Çanakkale ve Sakarya bölgelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

KIYI KESİMLERDE VE GÜNEYDOĞU'DA SAĞANAK BEKENTİSİ

Yağışların, kıyı kesimler ile Güneydoğu Anadolu'da yağmur ve sağanak, yağış alan diğer yerlerde ise karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacağı beklentisi yönünde.

İÇ VE DOĞU KESİMLERDE YER YER  BUZLANMA GÖRÜLECEK

İç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Doğu Karadeniz'in yüksek kesimlerinin dik yamaçları ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda, yüksek kar örtüsünün bulunduğu yerlerde çığ tehlikesi bulunuyor.

Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacağı mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

Rüzgarın, genellikle kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Kıyı Ege'de kuvvetli eseceği öngörülüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER