Küçük Yakup Aramızda Yok 

Henüz 2 yaşında olan Yakup İlişen, çıkan yangında hayatını kaybetmişti. Bugün öğle saatlerinde minik Yakup’un cenazesi kalktı.  

Küçük Yakup Aramızda Yok 

Geçtiğimiz günlerde Sakarya’nın Hendek ilçesinde yangın çıkmıştı. Olay, Yeni Mahalle’de yer alan 3 katlı bir binada gerçekleşmişti. Binanın 2. katında çıkan yangında içeride bir aile yer almaktaydı. Anne Ayşegül İlişen ve çocukları ile birlikte yangın içinde mahsur kalmıştı. Ekiplerin yaptığı müdahaleler sonucunda aile evden çıkarılmıştı. Ancak yangında minik Yakup’un bedeni fazla dayanamamıştı. Ailenin diğer fertleri kurtulurken 2 yaşındaki Yakup İlişen hayatına gözlerini yummuştu. 

Bugün öğle saatlerinde düzenlenen programla birlikte Yakup’un cenazesi kaldırıldı. Hendek ilçesinde yer alan Sümbüllü Yukarı Camisi’nde öğle vaktinde program yapıldı. Öğle namazının ardından cenaze namazı kılındı. Yakup İlişen, namazın ardından Sümbüllü Aile Kabristanlığı’na defnedildi.  

Cenazeye minik Yakup’un yakınları ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu katıldı. Cenaze sonrasında baba Soner ve dede Nizamettin İlişen taziyeleri kabul etti.  

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2020, 23:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER