Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_jus51nl7lbe4dur9kunf8fkqv1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Kanser hastalarına destek - Haberi

Kanser hastalarına destek

Sakarya’da günübirlik konaklamalı gezilere kanser hastaları ücretsiz götürülecek.

Kanser hastalarına destek

Sakarya’da faaliyet gösteren seyahat acentası ile KANSERDER arasında protokol imzalandı. Protokol imza töreninde KANSERDER Yöntim Kurulu Başkanı Nihal Akar, gönüllülük esasına dayalı bir ilke imza attıklarının mutluluğunu yaşadıklarını belirttiç

‘’My Esme’’ turizmseyahat acentesinin kanser hastalarına ve yakınlarına her zaman destek olduğunu söyleyen Akar şunları da ekledi:

''Bugün daha güzel bir öneriyle beraberiz. Bundan sonra her geziye katılanın hizmet ücreti bedelinden bir miktarını KANSERDER'e bağışlama kararı aldıklarını bizlere ilettiler. Ayrıca, yine derneğe kayıtlı olup maddi durumu biraz daha sıkıntılı hastalarımızla günübirlik gezilerde misafir kontenjanlarından süreklilik arz edecek şekilde bizimle iş birliği yapmak istediklerini belirttiler. Sosyal etkinlikler, konser, gezi, kanserde farkındalık alanındaki çalışmalarda da bizlerin gönülden sponsoru olarak birlikte yol almayı önemle belirttik." diye konuştu.

Bir diğer Turizm seyahat acentesi sahibi Esma Taşçı ise,

"Hastalarımıza moral desteği vermek istiyoruz. İnşallah bu protokol, diğer firmalara da örnek teşkil eder. İnşallah onlar da bu sosyal sorumluluklarının farkına varır. Böyle bir projede yer almaktan gurur duyuyorum. İnşallah KANSERDER'le daha güzel başarılara imza atarız." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER