Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_mpluqrv9etbl3cg40atv2sv0v6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Kadın Bebeğine Kendi Soyadını Verdi - Haberi

Kadın Bebeğine Kendi Soyadını Verdi

Sakarya’da yaşayan Fatma Avcı, doğduğu bebeğine kendi soyadını vererek dünyaya getirdi. 

Kadın Bebeğine Kendi Soyadını Verdi

Fatma Avcı 7 aylık halime iken, erkek arkadaşı tarafından bebeği zorla aldırmak için tehdit edildi. Kadın, erkek arkadaşının sürekli taciz ve tehditlerine maruz kaldı. Daha sonrasında ise sevgilisi Tamer Oktay K. tarafından dövdürüldü. 

Adapazarı ilçesinde geçen sene 27 Kasım’da Fatma Avcı bir saldırıya uğramıştı. Önce gasp şüphesi olduğu ifade edilse de altından farklı olay çıkmıştı. Erkek arkadaşı aynı fabrikada çalışan bir kişiyle anlaşarak Fatma Avcı’ya gasp süsü vererek saldırmıştı. Polisin harekete geçmesi sonucu gerçek kısa sürede ortaya çıkmıştı. Olayı işleyen sevgilisi Tamer Oktay F. ile arkadaşı Ümit Ö. mahkeme tarafından verilen suçla cezaevine gönderildi. 

Dayak sonrası bebeğin gelişiminin durması nedeniyle sezaryen doğum ile ameliyat gerçekleşti. Fatma Avcı dünyaya bir bebek getirdiği için çok mutlu olduğunu şu sözlerle dile getirdi:

‘’Çocuğum bir gece rüyama girdi ve ‘anne benim adımı Uzay koy’ dedi. Ben de bu ismi verdim. Özel olmasını istedim, zaten kendisi tam bir mucize bebek. 1 kilo 400 gram olarak dünyaya geldi. Son 1 ayda gelişimi durmuştu. Rutin kontrollerimde fark ettiler. 20 güne yakın kuvözde kaldı. Yaşaması gerçekten mucizeydi ancak şu an için bir sağlık sıkıntısı yok. Babasının soyadını taşımasını istemiyorum’’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER