Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_ggisfd3u07q1ominhvag2e1964, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Hayvanlara Karşı Duyarsızlık Devam Ediyor - Haberi

Hayvanlara Karşı Duyarsızlık Devam Ediyor

Sakarya kıyılarında yunus balığı katliamı yaşandı. Kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından yunuslar vuruldu.

Hayvanlara Karşı Duyarsızlık Devam Ediyor

Olay Sakarya sahilinde meydana geldi. İle bağlı olan Kocaali ilçesinin kıyı şeridinde yunuslar rastlandı. kıyıya vuran yunuslar görenleri şoke uğrattı. Yüzgeçleri ve kuyrukları kesilen yunuslar yürekleri yeniden burktu. Ayrıca hayvanların üzerinde mermi izleri de dikkat çekti. 

Görüntülerle birlikte yeniden insanların, hayvanlara nasıl zarar verdiği gözler önüne serildi. Sahil şeridinde görüntüleri kayıt altına alan vatandaş ise, olay karşısında ne yapacaklarını şaşırdı. İki yunusun görüntülerini çeken vatandaş, yaşanan duruma tepki koydu. 

Olayla ilgili henüz kimin ve nasıl öldürdüğü bilinmiyor. Tek bilinen gerçek yunus balıklarını silahla vurdukları. Sadece silahla öldürmeyip, aynı zamanda yüzgeç ve kuyruk kısımlarını da kestikleri gözlemlendi. Yaşanan bu gelişmeler sonrası yetkililer tarafından bir soruşturma yapılacağı düşünülüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER