Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_d2m0drhig93ccor9qgha191195, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Gençlik Merkezi Vatandaşın Hizmetinde  - Haberi

Gençlik Merkezi Vatandaşın Hizmetinde 

Sakarya’da bir gençlik merkezi vatandaşın hizmetine açıldı. Gençler için birçok hizmet ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Gençlik Merkezi Vatandaşın Hizmetinde 

Hendek ilçesinde kurulan merkez birçok yönüyle gençlere destek oluyor. Hendek Belediyesi’nden devir işlemleri yapılarak alınan merkez alındı. Merkezin en büyük avantajı tüm imkanların ücretsiz sunulması.  

Hendek Gençlik Merkezi için tüm tadilatları yine belediye üstlenerek yapmıştır. Tamamlanan merkezde; sinema ve spor salonları, yabancı dil eğitimleri, yarı olimpik yüzme havuzu, birbirinden farklı atölyeler ve oyun alanları bulunuyor. Ayrıca gençlik merkezinde insanların sohbet edebilmesi için Türk motiflerine uygun oda dizay edilmiştir.  

Hendek Gençlik Merkezi ile ilgili düşüncelerini ise Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy dile getirdi. Özsoy, ‘’Böyle bir merkezin olması gurur verici. Gençler her zaman en iyisine layık’’ dedi.  

Hendek Gençlik Merkezi, gençlerin de takdirini topladı. Gençlerin açılan merkezden memnun oldukları gözlemlendi. Özellikle de ücretsiz hizmet verilmesi gençleri daha fazla sevindirdi.  

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2020, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER