Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_km03th414u13k1tog4s6vv2ea5, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Esnaf Odası Başkanı’ndan Belediyeye Çağrı - Haberi

Esnaf Odası Başkanı’ndan Belediyeye Çağrı

Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, kapalı pazarlar için bir çağrıda bulundu. 

Esnaf Odası Başkanı’ndan Belediyeye Çağrı

Sakarya ilinin belli başlı ilçelerinde kapalı pazar uygulama başlatılmıştı. Diğer ilçelerde de aynı uygulamaya geçilmesi hem vatandaşlar hem de pazarcılar için büyük kolaylık olacaktır. Belli bir alanda pazar yerlerinin kurulması sayesinde yaşamın olağan akışı bozulmamış olması hedeflenmiştir. Kapalı pazar yerleri birçok kolaylığı beraberinde getirmekte.

Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, konuyla ilgili açıklamalar yaptı. Kabacan, ‘’Son günlerde belediyelerin kurmayı planladıkları kapalı pazar yerleri konusunda bizlerden de fikir alınması gerek. Adapazarı, Serdivan ve Erenler’deki pazar yerlini belediyelerimizle birlike düzenledik. Yerleşim alanları, tezgahların kurulması, parkları, sosyal alanları kurduk, bugüne kadar da hiç sorun yaşamadık. Bunun için diğer ilçelerimizdeki belediye başkanlarımızın da gelecekte sorun yaşamamalarını istiyoruz.’’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER