Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_r98o75biml7e1guv5c9aaqf8r5, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Destici’den Anlamlı Ziyaret - Haberi

Destici’den Anlamlı Ziyaret

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Kazakistanlı öğrencilerle bir araya geldi.

Destici’den Anlamlı Ziyaret

Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim gören Kazakistanlı öğrencilerle birlikte anlamlı bir buluşma gerçekleşti. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, ülkemizde öğrenim gören öğrencilerle buluşarak Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabrini ziyaret etti. Bun anlamlı ziyaret için Başkan Destici, ‘’Öğrencilere ziyaret sebebiyle çok teşekkür ediyorum. Merhum Muhsin Yazıcıoğlu, hayatı boyunca Türk - İslam dünyanının birlik ve beraberlik içinde kalkınması için çalıştı’’ açıklamalarında bulundu. 

Sakarya Üniversitesi Kazakistan Öğrenci Topluluğunun Başkanı Zhantore Shalabay ise, ‘’Muhsin Yazıcıoğlu Türk dünyasına çok önem verdi. Sadece önem vermekle kalmayıp katkılarını da gösterdi. Ruhu şad, mekanı cennet olsun. Ziyaretine gelmekten gurur duyuyoruz.’’ şeklinde bir konuşma yaptı. 

Daha sonra Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ile birlikte Kazakistanlı öğrenci grubu günün anısına dair hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 20:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER