Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_5hch4qnnmq548vid5sjaog2ed2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
DEAŞ İle Mücadele Devam Ediyor - Haberi

DEAŞ İle Mücadele Devam Ediyor

Ülkemizde terör örgütleriyle ilgili mücadeleler tam hız devam ediyor. Türkiye geneli ve il bazlı operasyonlar güvenlik güçleri tarafından yapılıyor.

DEAŞ İle Mücadele Devam Ediyor

Terör ile mücadele ekipleri bu sefer Sakarya ilindeydi. DEAŞ’a yönelik İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerinin katılımıyla operasyon düzenlendi. Haftanın ilk iş günü akşam saatlerinde yapılan operasyonda Sakarya ili genel olarak baz alındı.

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığının yaptığı soruşturma sonucu operasyon gerçekleşti. Operasyon da 6 kişi için yakalama kararı çıkarıldı. Ekipler, 5 kişiyi yakalayarak göz altına aldı. 

Soruşturma 5 kişi üzerinde devam ederken diğer 1 şüpheli içinde aramalar devam ediyor. Terörle mücadale ekipleri bir kişinin daha bulunması için çaba sarf ediyor. Öte yandan ülkemizin farklı noktalarında da DEAŞ ve benzeri örgütler için operasyonlar sürüyor. Kolluk kuvvetleri huzuru sağlamak için terör örgütlerine göz açtırmıyor. Operasyonlar ve soruşturmalar ivedilikle yürütülüyor. 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2020, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER