Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_joelv3ij6tt5vr0s3rr882udp1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Anma Programı İptal Edildi - Haberi

Anma Programı İptal Edildi

Kudüs ve Mavi Marmara'da hayatını kaybedenler için Sakarya'da program düzenlenecekti. İdlib'te yaşanan olaylardan sonra program iptal edildi.

Anma Programı İptal Edildi

Türkiye'nin sınır dışına yaptığı operasyonlar devam ediyor. Operasyonlar yapılırken şehitlerde veriyoruz. Regaip Kandilini idrak ettiğimizin gecesinde birliklerimize saldırı yapıldı. Sınır dışında bulunan askerlerimizin karargahına Esed güçleri tarafından saldırı düzenlendi. Bu saldırı da 33 mehmetçiğimiz şehit oldu.

Şehitlerin gelmesiyle birlikte ülkemiz yasa ve hüzne boğuldu. Birçok program ve etkinlikler iptal edildi. Sakarya'da da yapılacak olan Kudüs ve Mavi Marmara şehitlerini anma programı iptal edildi. Sakarya'da bulunan İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Derneği tarafından anma etkinliği düzenlecekti. Dernek tarafına yapılan açıklamada, ''1 Mart Pazar Günü saat 17.00'de Atatürk Spor Salonunda ypaılması planlanan Kudüs ve Mavi Maramara şehitleri anma programı iptal edilmiştir.'' dendi.

Programın ileri günlerde yapılacağına dair herhangi bir açıklama gelmedi. Derneğin anma programı ile alakalı kararı sonra vereceği tahimn ediliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER