PUBG PC 7.2 SÜRÜMÜ GÜNCELLEME

PUBG  PC 7.2 SÜRÜMÜ GÜNCELLEME

PUBG, 2017 yılının Mart ayında  Güney Kore de oyun yapım şirketlerinden  Bluehole tarafından geliştirildikten sonra, dünya çapında tanınan ve hızla yayılan, çok oyunculu bir video oyunudur.  

PUBG  PC 7.2 SÜRÜMÜ GÜNCELLEME PUBG, 2017 yılının Mart ayında  Güney Kore de oyun yapım şirketlerinden  Bluehole tarafından geliştirildikten sonra, dünya çaında tanınan ve hızla yayılan, çok oyunculu bir video oyunudur.   Survivor hayatta kalma oyunu olarakta bilinen bu sanal alemde ana amaç gerçekten ölmeden hayatta kalmak ve rakipleri yenmektir. Aslında bir savaş oyunu gibidir. PUBG uçaktan paraşüt ile belirlediğiniz bir bölgeye atlanması ile başlıyor. Oyun kurgusu, atlayarak düştüğünüz bölgede size verilen haritaya bakarak çevrenizdeki evleri belirleyip, evlerde bulunan silah ve mühimmatları alarak güçleniyorsunuz. Ardından ikili veya dör kişilik  takımlar halinde hayatta kalma mücadeleniz başlıyor. Bu popüler bilgisayar oyunu yayıldıkça geliştirici firma tarafından güncellemelerin gelmeside kaçınılmaz oluyor. İşte gelen son güncelleme ve detaylar haberimizde. PUBG  PC 7.2 SÜRÜMÜ GÜNCELLEME Bu güncelleme ile beraber, geliştiricilere göre, robotların PUBG PC'ye eklenmesi, oyuncular arasındaki genişleme beceri boşluğunun kapatılmasına yardımcı olacak. PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) PC, robotları çevrimiçi PC sunucularına ve çok beklenen Sıralamalı Modu getirecek olan en son 7.2 güncellemesini aldı. Fortnite ve Apex Legends gibi diğer benzer oyunların bir süre önce elde edilmesinden sonra, Sıralamalı Mod çok beklenen bir özellik olduğu için, bu ünlü battle royale oyunu için büyük bir güncelleme olarak kabul ediliyor. Öte yandan, botlar PUBG oyuncuları arasında tartışmalı bir konudur, çünkü kıdemli oyuncu botların eklenmesine karşı çıkmıştır. Güncellemeyi 7.2., Özellikle Silahlar ve Zırh Dengesi olarak değiştiren başka değişiklikler de var. PUBG PC Botları Geliştiriciler, botların eklenmesinin, bazı oyuncular için giderek daha zorlu bir ortam oluşturarak genişleyen beceri boşluğunu kapatmaya yardımcı olacağını söyledi. Geçen haftaki bir  blog yazısında , PUBG geliştiricileri, gazilerin becerilerini geliştirmeye ve gelişmeye devam ederken, birçok yeni oyuncunun erken öldürülmeden ve çoğu zaman hasarsız olarak elendiğini söylemişti. Botlar başlangıçta sadece PUBG test sunucuları için piyasaya sürüldü . Ancak, bugünkü güncellemeden sonra herkes için görünecek. Bununla birlikte, .7.2 Güncelleme Yama Notları botların sadece normal oyunlarda görüneceğini ve bir kişinin becerisi arttıkça daha az kırpacağını açıklığa kavuşturuyor. Geliştiriciler, botların yeni Sıralama Modunda görünmeyeceğini daha önce açıklamışlardı. Botların nasıl çalışacağı hakkında daha fazla ayrıntı yukarıda belirtilen yama notlarında bulunabilir.

Survivor hayatta kalma oyunu olarakta bilinen bu sanal alemde ana amaç ölmeden hayatta kalmak ve rakipleri yenmektir. Aslında bir savaş oyunu gibidir. PUBG uçaktan paraşüt ile belirlediğiniz bir bölgeye atlanması ile başlıyor. Oyun kurgusu, atlayarak düştüğünüz bölgede size verilen haritaya bakarak çevrenizdeki evleri belirleyip, evlerde bulunan silah ve mühimmatları alarak güçleniyorsunuz. Ardından ikili veya dör kişilik  takımlar halinde hayatta kalma mücadeleniz başlıyor.

PUBG update 7.2 now live on Test Servers with Ranked Mode and bots |PUBG  PC 7.2 SÜRÜMÜ GÜNCELLEME  PUBG, 2017 yılının Mart ayında  Güney Kore de oyun yapım şirketlerinden  Bluehole tarafından geliştirildikten sonra, dünya çapında tanınan ve hızla yayılan, çok oyunculu bir video oyunudur.  

Bu popüler bilgisayar oyunu yayıldıkça geliştirici firma tarafından güncellemelerin gelmeside kaçınılmaz oluyor. İşte gelen son güncelleme ve detaylar haberimizde.

PUBG, 2017 yılının Mart ayında  Güney Kore de oyun yapım şirketlerinden  Bluehole tarafından geliştirildikten sonra, dünya çaında tanınan ve hızla yayılan, çok oyunculu bir video oyunudur.  

PUBG  PC 7.2 SÜRÜMÜ GÜNCELLEME NELER VAR

Bu güncelleme ile beraber, geliştiricilere göre, robotların PUBG PC'ye eklenmesi, oyuncular arasındaki genişleme beceri boşluğunun kapatılmasına yardımcı olacak.

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) PC, robotları çevrimiçi PC sunucularına ve çok beklenen Sıralamalı Modu getirecek olan en son 7.2 güncellemesini aldı. Fortnite ve Apex Legends gibi diğer benzer oyunların bir süre önce elde edilmesinden sonra, Sıralamalı Mod çok beklenen bir özellik olduğu için, bu ünlü battle royale oyunu için büyük bir güncelleme olarak kabul ediliyor. Öte yandan, botlar PUBG oyuncuları arasında tartışmalı bir konudur, çünkü kıdemli oyuncu botların eklenmesine karşı çıkmıştır. Güncellemeyi 7.2., Özellikle Silahlar ve Zırh Dengesi olarak değiştiren başka değişiklikler de var.

PUBG'nin PC Sürümüne Bot Getiren 7.2 Güncellemesi Yayınlandı - PUBG  PC 7.2 SÜRÜMÜ GÜNCELLEME NELER VAR  Bu güncelleme ile beraber, geliştiricilere göre, robotların PUBG PC'ye eklenmesi, oyuncular arasındaki genişleme beceri boşluğunun kapatılmasına yardımcı olacak.  PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) PC, robotları çevrimiçi PC sunucularına ve çok beklenen Sıralamalı Modu getirecek olan en son 7.2 güncellemesini aldı. Fortnite ve Apex Legends gibi diğer benzer oyunların bir süre önce elde edilmesinden sonra, Sıralamalı Mod çok beklenen bir özellik olduğu için, bu ünlü battle royale oyunu için büyük bir güncelleme olarak kabul ediliyor. Öte yandan, botlar PUBG oyuncuları arasında tartışmalı bir konudur, çünkü kıdemli oyuncu botların eklenmesine karşı çıkmıştır. Güncellemeyi 7.2., Özellikle Silahlar ve Zırh Dengesi olarak değiştiren başka değişiklikler de var.

PUBG PC Botları

Geliştiriciler, botların eklenmesinin, bazı oyuncular için giderek daha zorlu bir ortam oluşturarak genişleyen beceri boşluğunu kapatmaya yardımcı olacağını söyledi. Geçen haftaki bir blog yazısında , PUBG geliştiricileri, gazilerin becerilerini geliştirmeye ve gelişmeye devam ederken, birçok yeni oyuncunun erken öldürülmeden ve çoğu zaman hasarsız olarak elendiğini söylemişti.

Botlar başlangıçta sadece PUBG test sunucuları için piyasaya sürüldü . Ancak, bugünkü güncellemeden sonra herkes için görünecek. Bununla birlikte, .7.2 Güncelleme Yama Notları botların sadece normal oyunlarda görüneceğini ve bir kişinin becerisi arttıkça daha az kırpacağını açıklığa kavuşturuyor. Geliştiriciler, botların yeni Sıralama Modunda görünmeyeceğini daha önce açıklamışlardı. Botların nasıl çalışacağı hakkında daha fazla ayrıntı yukarıda belirtilen yama notlarında bulunabilir.

YORUM EKLE