Politika

"Vatandaşımız kimin kiminle ittifak yaptığını net görüyor"

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ: - "Vatandaşımız kimin kiminle ittifak yaptığını açık ve net bir şekilde görüyor. Ona göre de tercihini bu pazar günü kullanacaktır"

"İttifakı aşağıdaki teşkilatlar ne bozabilir ne karşı bir hareket olabilir"

- İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Salim Ensarioğlu: - "Biz Millet İttifakı olarak yapmış olduğumuz anlaşmada, görüşmelerde Yalova ittifakına karar verilmiş. Ana kademenin verdiği bir kararı daha aşağıdaki teşkilatlar ne bozabilir ne karşı bir hareket olabilir"

"Yeniden milletimizi söz sahibi yapmak durumundayız"
"O hain planları kuranların oyunlarını bozmayı biliriz"
Saadet Partisi'nin Kocaeli mitingi
Saadet Partisi'nin Kocaeli mitingi
"Türkiye'nin her bir metrekaresi için mücadele vermek zorundayız"

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan: - "Attığımız bir oy, 'Terör örgütüne sırtımızı dayadık' diyenleri, Türkiye'nin belediyeler aracılığıyla yönetim mekanizmalarından uzak tutacak. Bu ülkenin kaderi için karanlık emeller güdenlerin, kapalı kapılar arkasında oyunlar kuranların, '3-5 oy fazla gelsin' diye buna göz yumanların istediğine asla fırsat vermeyeceğiz" - "Birileri birilerinin arkasına saklanarak, görünür olmayarak, belediye meclis üyelikleriyle birlikte terör örgütlerine yakınlıklarını güya gizlediklerini zannederek, bu yapıların içine girmeye çalışırken biz, Türkiye'nin her bir metrekaresi için mücadele vermek zorundayız"