Politika

“Kutuplaşmayı reddediyoruz“
“Kutuplaşmayı reddediyoruz“

- DP Genel Başkanı Gültekin Uysal: - "Hakim siyasi parametreleri ve iklimi, kutuplaşmayı reddediyoruz. Israrla ve inatla milletimizin gerçek önemini konuşmak istiyoruz"

"Vatandaşımız kimin kiminle ittifak yaptığını net görüyor"

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ: - "Vatandaşımız kimin kiminle ittifak yaptığını açık ve net bir şekilde görüyor. Ona göre de tercihini bu pazar günü kullanacaktır"

"İttifakı aşağıdaki teşkilatlar ne bozabilir ne karşı bir hareket olabilir"
"Yeniden milletimizi söz sahibi yapmak durumundayız"
"O hain planları kuranların oyunlarını bozmayı biliriz"
Saadet Partisi'nin Kocaeli mitingi
Saadet Partisi'nin Kocaeli mitingi

- Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu: - "Biz konuştuğumuz kadar hatta daha fazla dinleme ihtiyacında olduğumuzu da biliriz. Biz onun için farklıyız. İnşallah bu farkı bu seçimlerde göreceğiz. Belediyelerde devrim mahiyetinde bir değişiklik meydana gelecek"

"Türkiye'nin her bir metrekaresi için mücadele vermek zorundayız"

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan: - "Attığımız bir oy, 'Terör örgütüne sırtımızı dayadık' diyenleri, Türkiye'nin belediyeler aracılığıyla yönetim mekanizmalarından uzak tutacak. Bu ülkenin kaderi için karanlık emeller güdenlerin, kapalı kapılar arkasında oyunlar kuranların, '3-5 oy fazla gelsin' diye buna göz yumanların istediğine asla fırsat vermeyeceğiz" - "Birileri birilerinin arkasına saklanarak, görünür olmayarak, belediye meclis üyelikleriyle birlikte terör örgütlerine yakınlıklarını güya gizlediklerini zannederek, bu yapıların içine girmeye çalışırken biz, Türkiye'nin her bir metrekaresi için mücadele vermek zorundayız"