Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_ibmnucf275t57e33e5q4hf3126, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
OTOMOBİL GÜVENLİK SİSTEMLERİ Fotoğrafları

OTOMOBİL GÜVENLİK SİSTEMLERİ

1 / 10
OTOMOBİL GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Bir çoğumuz kullandığımız arabaların sahip oldukları güvenlik donanımlarını bilmiyoruz veya merak etmiyoruz. Araç alırken de bu sistemlerin araç üzerinde olup olmamasına dikkat etmiyoruz. Bu güvenlik sistemlerinin gerek kendi hayatımız gerekse taşıdığımız yolcular için ne derece önemli olduğunu ancak başımıza bir olay geldiğinde anlıyoruz.  Peki farklı markaların farklı  isim ve kısaltmalar ile sundukları bu güvenlik sistemlerinden genel olarak kullanılanları tanıyalım.

OTOMOBİL GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Bir çoğumuz kullandığımız arabaların sahip oldukları güvenlik donanımlarını bilmiyoruz veya merak etmiyoruz. Araç alırken de bu sistemlerin araç üzerinde olup olmamasına dikkat etmiyoruz. Bu güvenlik sistemlerinin gerek kendi hayatımız gerekse taşıdığımız yolcular için ne derece önemli olduğunu ancak başımıza bir olay geldiğinde anlıyoruz. Peki farklı markaların farklı isim ve kısaltmalar ile sundukları bu güvenlik sistemlerinden genel olarak kullanılanları tanıyalım.