Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_j9tqouv660ca9g5gidohij5h82, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
NVIDIA Yazılım Tanımlı Araçlar Geliştirmek İçin Mercedes-Benz ile İşbirliği Yapıyor videosu izle

NVIDIA Yazılım Tanımlı Araçlar Geliştirmek İçin Mercedes-Benz ile İşbirliği Yapıyor

NVIDIA Yazılım Tanımlı Araçlar Geliştirmek İçin Mercedes-Benz ile İşbirliği Yapıyor

Nvidia Corporation Santa Clara adıyla bilinen firma, Amerika Birleşik Devletleri  Kaliforniya Eyaleti merkezli bir teknoloji şirketidir. Dünya çaında geliştirdiği özellikle oyunculara yönelik grafik işlemciler ile  mobil cihazlar ve otomotiv sektörü için yongada sistemler üretmeyi hedeflemiştir.. NVIDIA ana grafik işlemci ürünleri ailesi olan GeForce, AMD'nin Radeon ürünlerinin girek olarak rakibidir. Sektörel bazda hız ve performans olarak bir birleri ile yarışırlar.

Mercedes-Benz geleceğe yönelik yeni konseptlerini teknolojik olarak en üst seviyede geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda NVIDIA ve Mercedes-Benz, 24 Haziran 2020'de hem Stuttgart hem de Silikon Vadisi'nde düzenlenen canlı olarak  bir medya etkinliği sırasında yeni bir ortaklık duyurdular. Her iki şirket de, 2024'ten başlayarak, tüm filosunda yazılım tanımlı araçlar geliştirmeyi hedefliyor.

DETAYLI HABER İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE