Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_br77ssn5bqkg2d30gqgtrebki7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Doğu Demirkol Sakarya Üniversitesine Geliyor - Haberi

Doğu Demirkol Sakarya Üniversitesine Geliyor

Son yılların başarılı ismi ve stand up gösterilerinin aranan yüzü haline gelen Doğu Demirkol Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi Salonunda yeni performansı ile seyirci karşısına çıkıyor.

Doğu Demirkol Sakarya Üniversitesine Geliyor

Yetenek Sizsiniz Yarışması

Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılan fakat Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen tarafından red oyu alan ve seyircinin  yuhalaması ile başarısız olan Doğu Demirkol vazgeçmeyerek kararlı ve azimli  çalışmaları ile sonunda başarıyı yakaladı.


DOĞU DEMİRKOL-1

Stand Up

Ahlat Ağacı filmindeki Sinan rolü ile başarılı performans göstererek dikkatleri çeken Doğu Demirkol 100 den fazla stand up gösterisi ile Türkiye ve New York gibi dünyanın çeşitli şehirlerinde başarılı gösterilerine devam ediyor. Günlük hayatta yaşanan olayları mizahi bir anlatım ile doğal bir şekilde seyirciye aktaran Doğu Demirkol  19 Şubatta Sakarya Üniversitesinde yeni gösterisini yapmaya geliyor.

DOĞU DEMİRKOL-2

Doğu Demirkol Kimdir?

Gerçek adı  Aydın Doğu Demirkol olan oyuncu 6 Eylül 1985’ de İstanbul da doğdu.  Babası tanın bir doktor cerrah , annesi ise  ev hanımı. bir annenin oğlu olan Doğu Demirkol, üniversite  eğitimini Bilgisayar Mühendisliğinde devam ederek mezun oldu.. Önceleri  Youtube ve sosyal medya üzerinden paylaştığı videolarla dikkatleri üzerine topladı.

DOĞU DEMİRKOL-3

Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılan fakat Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen tarafından red oyu alan ve seyircinin  yuhalaması ile başarısız olan Doğu Demirkol BKM Sahne’sinde Açık Mikrofon adlı programda başarılı bir gösteri yaptı.

Takipçileri tarafından beğenilen performans, Youtube üzerinde yayımlandı ve yoğun ilgi ile karşılaştı.

Doğu Demirkol  Ali Atay yönetimindeki  Ölümlü Dünya’daki rolü ile  adından söz ettirdi. Ahmet Mümtaz Taylan, İrem Sak ve Sarp Apak gibi ünlü oyuncuların başrollerini paylaştığı filmde Zafer karakterini canlandırdı.

DOĞU DEMİRKOL-4

Doğu Demirkol, Nuri Bilge Ceylanın yönetmeni olduğu  Ahlat Ağacı’nda Sinan karakterini oynadı ve başarılı oldu.

Gösteri Yeri ve Tarihi:

Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi Salonu

19 Şubat 2020 Salı

Saat: 20.00


DOĞU DEMİRKOL-5

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 00:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER