Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_89c9s4r2ckjleq78pfsnv34i00, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Youtube'da Zirve El Değiştirdi ! Zirvede Artık Enes Batur Yok ! - Haberi

Youtube'da Zirve El Değiştirdi ! Zirvede Artık Enes Batur Yok !

Türkiye’nin en çok aboneye sahip olan YouTuber’ı uzun zamandan beridir Enes Batur idi ancak son gelişmeler ile beraber zirve el değiştirdi!

Youtube'da Zirve El Değiştirdi ! Zirvede Artık Enes Batur Yok !

Türkiye’nin en çok aboneye sahip YouTuber’ı olan Enes Batur, eğlenceli içerikleri ile kanalını büyütmeye devam ediyor. Bu ay içerisinde 300 bin abone daha kazanarak YouTube kanalında 12.7 milyonluk abone sayısına ulaşan Enes Batur, aynı zamanda Instagram’da da hatırı sayılır bir takipçi sayısına sahip. Fenomen ismin bu mecradaki takipçi kitlesi ise 3.9 milyon civarında. Ancak tüm bunlara rağmen YouTube Türkiye’nin zirve koltuğu bu ay el değiştirmek durumunda kaldı! 

Bireysel kanallar içerisinde hayran sayısı en fazla olan kişi özelliğini taşıyan Enes Batur’un bu konudaki hakimiyeti sona ermişe benziyor. Öyle ki Oyuncak Avı isimli bir kanal, son olarak ulaşmış olduğu 14.2 milyonluk abone sayısı ile zirveyi kapmayı başardı. Garip olan nokta ise geçtiğimiz ay 5.48 milyon abonesi olan bir kanalın yalnızca bir ay içerisinde 14.2 milyona kadar ulaşmış olması!

İlgili verilere göre bu ay bahsi geçen kanala abone olanların sayısı 8.72 milyon civarında. Yalnızca bir ay içerisinde bu kadar yüklü bir takipçi sayısının kanala abone olması ise insanların kafasında soru işaretleri bırakıyor. Hali hazırda Türkiye’nin en büyük kanalı netd müzik, 16.9 milyon aboneye sahip. Son gelişmeler ışığında bireysel bazda ise zirvede Oyuncak Avı isimli bir çocuk kanalı bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2020, 18:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER