Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_9vvruf44hb6a7uci9mpe9hj8l2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Üretmeye ve büyümeye devam edeceğiz - Haberi

Üretmeye ve büyümeye devam edeceğiz

Sakarya ilinde MÜSİAD geleneksel iftar programında buluştu.

Üretmeye ve büyümeye devam edeceğiz

Sakarya’nın erenler ilçesinde iftarda birçok iş dünyasından katılın anlar oldu. Katılım gösterenlerin arasında MÜSİAD Genel başkanı Abdurrahman Kaan da yer aldı. İftar sonrası konuşmalarda bulunan Abdurrahman Kaan şunları aktardı.

"Gençlerimiz de duysun, bu bizim kadim medeniyetimizin ve barış dini İslam'ın en önemli unsuru, geleneğidir. Oturulan sofranın değeri yenilen yemeklerle değil gönüllerin birliğiyle, muhabbetin hoşluğuyla ölçülüyor. MÜSİAD ailesi olarak Türkiye genelinde 87, dünya genelinde 94 ülkede ulaştığımız dostlarımızla dünyada örnek gösterilecek bir aileyiz. "

"Biz birlikte olmanın gücüne inanarak yolumuza devam ediyoruz ve 'meselemiz Türkiye olsun.' diyoruz. MÜSİAD demek memleket sevdası demektir. Anadolu topraklarının bereketine ve ülkesinin gücüne inanan bizler, bu memleketin evlatları olarak üretmeye ve büyümeye hep birlikte devam edeceğiz. Biraz kendimizi de yenilememiz, tazelememiz gerekiyor. Bu amaçla Olağanüstü Genel Kurul'da yönetim kadromuzu bir miktar değiştirdik. Bundan sonraki süreçte MÜSİAD olarak artık elimizi taşın altına her şekilde koymak için hazırlıklarımızı tamamlayıp yakında basın önünde bunları açıklayacağız." ifadelerini kullandı.

İstanbul’da ki seçimlerede değinen Kaan,

"Yüksek Seçim Kurulunun İstanbul'da Büyükşehir Belediyesi seçimlerinin 23 Haziran'da yenilenmesine yönelik kararını kamuoyu iradesinin sandığa şüphesiz bir şekilde yansıması açısından vicdanları rahatlatıcı ve isabetli bulduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bu kararın ve 23 Haziran'daki seçimin ülkemiz için hayırlara vesiyle olmasını diliyoruz. İş dünyası olarak temennimiz, seçimleri geride bırakarak seçimsiz ve dolayısıyla belirsizliğin kalktığı bu dönemde artık enerjimizi ülkemizin kalkınmasına yönelik harcamamızdır." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER